Haberler 20 Şubat 2020

Modern yatak odasına yakışan el kumandaları

Kullanıcılar tasarıma önem veriyor! Ve muhtemelen siz de önem veriyorsunuzdur

Hepimizin yalnızca işlevi için kullandığımız cihazları olmuştur. Bu tür cihazları, estetik açıdan cazip bulmadığımızdan dolayı, kullanmadığımız zaman masada bırakmak yerine çekmeceye koyarız.

Kullanıcı eğilimleri üzerine yaptığımız anket, ortalama kullanıcının yatak tasarımına büyük önem verdiğini gösterdi. Aynı durum el kumandaları için de geçerli olsa bile, sektörümüzde bu doğrultuda uzun süredir pek bir şey yapılmamış.

Artık değişim getirme zamanı. Bir ayarlanabilir yatak kumandasının kullanışsız olmasını istemediğimiz gibi, itici bir görünüme sahip olmasını da istemiyoruz. Bu nedenle, gerçek kullanıcıların görüşlerini aldık ve HC40 el kumandası ailesini geliştirdik. Tüm detayları profesyonel tasarımcılar tarafından geliştirilmiş olan bu kumandalar, bulabileceğiniz en lüks görünümlü kumandalar olmakla beraber, kullanıcılardan edinilen bilgiler temelinde geliştirilmiş, kullanımları son derece kolay özellikler ile donatıldı.

Dahası var: Bu kumandalar yalnızca ayak ve sırt bölümleri ayarlanabilen yataklarda kullanılabildiği gibi, kapsamlı özellikler ile donatılmış yataklarda da kullanılabilir.

Kullanıcılardan daha neler öğrendiğimizi burada keşfedebilirsiniz.

HC40 serisi hakkında daha fazla bilgi için, lütfen linak.com/HC40 adresini ziyaret edin.