Contact us here
Haberler 6 Ocak 2020

Sessiz alarm özellikli konfor yatağından faydalanın

LINAK® HC40 el kumandası size yalnızca kapsamlı olarak test edilmiş, kullanışlı fonksiyonlar ve nefis bir tasarım sunmakla kalmaz. HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™'in Advanced modelleri, kullanıcılara gürültülü çalar saate alternatif olarak zarif bir masajla uyanma seçeneğini de sunmaktadır.

Hepimizin başına gelmiştir. Çalar saatiniz erken saatte çalar ve siz hızlı davranıp alarmı erteleyemeden ya da kapatamadan eşiniz de uyanmış olur. Eşiniz bu durumdan pek hoşnut olmaz, çünkü kalkması gerektiği zamana daha bir saat vardır. Sonuç olarak, gün tatsız bir şekilde başlamış olur.

Fakat bu senaryo kolayca önlenebilir. LINAK® HC40 Advanced el kumandası ile müşterilerinize “Sessiz Alarm” özelliğini sunabilirsiniz*.

Sistemin ardında yatan fikir gerçekten çok basit. Alarm zamanı geldiğinde duyulan tek ses, yatağınızın kullanıcısı uyanana kadar ona hafifçe masaj yapan masaj motorlarının hafif uğultusudur.

Yanınızda yatan kişiyi gürültü çalar saatiniz ile uyandırmak yerine, ayarlanabilir yataklar için geliştirilen HC40 el kumandasının sessiz alarm özelliğini kullanınYanınızda yatan kişiyi gürültü çalar saatiniz ile uyandırmak yerine, HC40 Advanced el kumandasının sessiz alarm özelliğini kullanın
 

Bu sistemin nasıl çalıştığı, “offline kalma” trendini nasıl desteklediği ve SİZE eve huzur getiren marka unvanını nasıl kazandırdığı hakkında daha fazlasını okuyun.

*Sessiz alarm fonksiyonu yalnızca masaj motorlu sistemlerde kullanılabilir.

Sessiz alarm, kullanıcıyı sesli bir çalar saat yerine masaj motorlarını kullanarak uyandırır.
 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now