Contact us here
Haberler 10 Ekim 2019

Birçok özellik ile donatılmış zarif bir tasarım HC40 Advanced versiyonları

Konfor yatakları için geliştirilen HC40 serisinin Advanced versiyonları, el kumandası kavramını yepyeni bir seviyeye taşıyor. Şık ve sade tasarımlara sahip HC40 TWIST™ ve HC40 FRAME™ modelleri; sistemdeki motor, favori konum ve masaj seçeneği adedi ne olursa olsun ideal birer tercihtir. Her iki model; parlaklığı ortamdaki ışık koşullarına adapte olan renkli ekran, masajlı sessiz alarm ve kişiselleştirilmiş hoş geldin mesajları gibi çeşitli özelliklerle donatılmıştır.

HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ modellerinin Advanced versiyonları

Bu ilkbahar, ayarlanabilir konfor yataklarına yönelik el kumandalarını yepyeni bir seviyeye taşıyoruz. HC40 serisi el kumandalarını, yatağın kenarında bulunan cihaz kalabalığını gereksiz kılmak amacıyla geliştirmiştik.

Şimdi sunduğumuz HC40 TWIST™ Advanced ve HC40 FRAME™ Advanced modelleri, şık ve sade tasarımlara sahiptir ve sistemdeki motor, favori konum ve masaj seçeneği adedi ne olursa olsun ideal birer tercihtir. Her iki model; parlaklığı ortamdaki ışık koşullarına adapte olan renkli ekran, masajlı sessiz alarm ve kişiselleştirilmiş hoş geldin mesajları gibi çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Bu modellere “Advanced”, yani “Gelişmiş” adını vermiş olmamızın ardında yatan neden de budur.

Makalemizi okuyun ve HC40 serisi el kumandalarını geliştirirken kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik özellikleri, güncel trendleri ve kullanım kolaylığını zarif bir tasarımda nasıl buluşturduğumuzu öğrenin.

HC40 serisi hakkında daha fazla bilgi için lütfen HC40 sitemizi ziyaret edin: HC40: “Siz düşünülerek tasarlandı”.

Daha fazla bilgi için bölgenizdeki LINAK temsilcisiyle de iletişime geçebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now