Contact us here
Haberler 11 Temmuz 2019

Aktüatörlerde bulunan millerin ve dişlilerin ardında yatan teknoloji ile tanışın

Mil, görünüşte basit olan bir parçadır. Fakat aslına bakarsanız, elektrikli lineer aktüatörün bel kemiğini oluşturmaktadır. Aynı şey, aktüatör dişlisi içinde söylenebilir. LINAK® Actuator Academy™’de endüstriyel aktüatörlerin milleri ve dişlileri hakkında daha fazlasını öğrenebilir, aktüatörün verimliliği, performansı ve hizmet ömrü ile nasıl doğrudan ilişkili olduklarını keşfedebilirsiniz.

Miller ve dişliler, modern elektrikli aktüatörlerin nasıl çalıştığını tam olarak anlayabilmeniz için mutlaka bilmeniz gereken iki parçadır. Kaliteli bir endüstriyel aktüatörün nasıl olması gerektiğini temel hatlarıyla öğrenebilmeniz için, aktüatör parçaları hakkında bir dizi video hazırladık. Videoları izleyin ve ayrıntıları keşfedin. Aktüatör uzmanımız Hunter Stephenson, mil ve dişli teknolojilerinin ayrıntılarını aşağıdaki videolarda anlatıyor.

Mil – aktüatörün bel kemiği
Mil kalitesi, mil adım aralığı, kendini kilitleme özelliği ve aktüatör verimliliği hakkında daha fazla bilgiyi buradaki videoyu izleyerek edinebilirsiniz.

Dişli – optimum performans
Endüstriyel lineer aktüatörlerde kullanılan çeşitli dişli türlerinin fonksiyonları ve dayanıklılıkları hakkında ayrıntıları öğrenmek ister misiniz? Daha fazla bilgi almak için buradaki videoyu izleyin.

Elektrikli aktüatörler hakkında yeni bilgiler
Yeni açılan Actuator Academy™, elektrikli aktüatör teknolojileri dünyasını keşfedebileceğiniz bir yerdir.

LINAK Actuator Academy Logosu

LINAK® TECHLINE® direktörü Morten Junker, “Eğer teknoloji ilgi alanınıza giriyorsa ve elektrikli hareket çözümleri hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, akademiyi mutlaka görmelisiniz” diyor.

Endüstriyel aktüatörlere yönelik LINAK Actuator Academy’ye hoş geldiniz. Daha fazla video için ziyaret edin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now