Haberler 4 Temmuz 2019

Yeni aktüatör akademisinde bilgi paylaşımı

Elektrikli lineer aktüatörler hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi mi arıyorsunuz? Endüstriyel aktüatörlerin ardında yatan kompleks ve kapsamlı teknolojileri mi keşfetmek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Yeni açılan “Actuator Academy™” ile aktüatörlerin dünyasını tüm ayrıntıları ile keşfedebilirsiniz.

İyi bir endüstriyel aktüatörün özelliklerini ve ardında yatan teknolojiyi tüm yönleriyle keşfetmek artık mümkün. Yeni açılan “Actuator Academy™”, ana bileşenlere ışık tutan ve bunların lineer aktüatör performansını nasıl etkilediğini anlatan bir video ve bilgi kütüphanesidir. Akademide akıllı aktüatör kontrolü ve endüstriyel aktüatörlerin nasıl test edildiği hakkında bilgi edinebilir ve doğru elektrikli hareket çözümünü ararken nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili öneriler alabilirsiniz.

Endüstriyel hareket çözümlerinde 40 yıl
LINAK, dünyanın dört bir yanında endüstriyel makineler için 40 yıldır elektrikli aktüatörler sağlamaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz bilgilerin bazılarını paylaşmak istiyoruz. Yıl dönümümüzün anısına Actuator Academy'yi açma kararını aldık.

LINAK® TECHLINE® direktörü Morten Junker, “Eğer teknoloji ilgi alanınıza giriyorsa ve elektrikli hareket çözümleri hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, akademiyi mutlaka görmelisiniz” diyor. 

“Akademi, yalnızca belirli bir uygulama için elektrikli hareket çözümü arıyorsanız bile size hitap edebilir. Burası, karar verme sürecinize bir adım önde başlamanızı sağlar”.

Akademinin bilgi paylaşımında ve aktüatör teknolojisi hakkında farkındalık oluşturulmasında etkili olacağını ifade eden Morten Junker, aynı zamanda genç mühendislerin elektrikli harekette sınırları zorlama yönünde gerekli motivasyonu da burada bulabilmesini umuyor. 

Actuator Academy, sürekli genişleyen bir bilgi kütüphanesidir
Actuator Academy, açılışı itibarıyla frenlerinden kavramalara, DC motorlardan mil tasarımına kadar aktüatörler hakkında her şeyi sunuyor. Fakat Morten Junker’e göre bu henüz başlangıç.

LINAK Actuator Academy Logosu

“Modern elektrikli lineer aktüatörlerin temel bileşenlerinden bazılarını anlatan bir video ve bilgi kütüphanesi açtık. Fakat, Actuator Academy’ye sürekli olarak malzeme eklemeyi hedefliyoruz” diyen Junker, sözünü
“Daha anlatacak çok şeyimiz
var” diyerek tamamlıyor.

Endüstriyel aktüatörlere yönelik LINAK® Actuator Academy’ye  hoş geldiniz.

 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.