Kaldırma Kolonları

DL9

Yüksekliği ayarlanabilir ofis masaları ve TV/monitör stantları için uzun stroklu elektrikli kolon. Tasarım baştan aşağı, kompakt ve sade bir görünüm sağlamaktadır. Sağlam, montajı kolay, düşük gürültülü

DL9

3 parçadan oluşan yuvarlak profilli DESKLINE DL9 kolon, birbirinden farklı birçok ofis masası tasarımı için ideal bir tercihtir. Baştan aşağı tasarımın kompakt olması ve sistemin çapraz destek çubuğu gerektirmemesi, sade bir tasarım geliştirilebilmesine izin vermektedir.

3 parçalı yapı, uzun strok boyu ile kombine edilmiş kısa bir kurulum boyutu sağlayarak, masayı kullanan kişinin boyu ne olursa olsun DL9'u  ideal tercih yapmaktadır.

DL9, masa tasarımında neredeyse görünmez olan kompakt bir motor gövdesine sahiptir. DL9, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilmektedir.
 
Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilmektedir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

DL9, standart DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri son derece düşük ve rahatsız etmeyen bir gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL9 kolonun XL adlı ekstra uzun yeni versiyonu ise, TV kaldırma sistemleri için optimize edilmiştir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL9 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.