Kaldırma Kolonları

DL8IC

Çeşitli ofis masalarına uygun, entegre kontrolörlü, giriş seviyesi elektrikli kaldırma kolonu. Tasarım baştan aşağı, kompakt ve sade bir görünüme sahiptir. İster tek kolon ister paralel sistem olarak, her zaman dayanıklılık, kolay montaj, düşük gürültü ve kusursuz hareket sunmaktadır.

DL8IC

DESKLIFT™ DL8IC (Integrated Controller - Entegre Kontrolör), beğenilen DL8 kolonumuz temelinde tasarlanmış 2 parçalı, yuvarlak profilli kompakt bir kaldırma kolonudur. 

DL8IC, yalnızca iki kolon kullanan ekonomik ofis masaları için mükemmel bir tercihtir. 

DL8IC sistemi, dahili PCB kontrol kutulu bir ana kolondan ve ana kolona motor kablosuyla bağlı olan bir yardımcı kolondan oluşan bir settir. 

Şebekeye bağlı güç kaynağı, haricî bir SMPS (Switch Mode Power Supply - Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ünitesidir. Masayı ayarlamak için çeşitli masa kumandaları kullanılabilmektedir.

DL8IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL8IC, DL9IC, DL10IC ve DL11IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.