Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL8 IC

Çeşitli ofis masalarına uygun, entegre kontrolörlü, giriş seviyesi elektrikli kaldırma kolonu. Tasarım baştan aşağı, kompakt ve sade bir görünüme sahiptir. İster tek kolon ister paralel sistem olarak, her zaman dayanıklılık, kolay montaj, düşük gürültü ve kusursuz hareket sunmaktadır.

DL8 IC

DESKLIFT™ DL8 IC (entegre kontrolörlü), beğenilen DL8 kolonumuz temelinde tasarlanmış 2 parçalı, yuvarlak profilli kompakt bir kaldırma kolonudur. DL8 IC, yalnızca 2 kolon kullanan ve en fazla 500 mm strok uzunluğu gerektiren ayarlanabilir ekonomik ofis masaları için ideal bir tercihtir. DL8 IC kaldırma kolonu, 3 parçalı DL9 IC ile aynı montaj deliklerine sahiptir. Bu sayede, aynı masa yüzeyi tasarımında kullanılabilir.

Kolon, üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir.

IC sistemler, birbirlerine motor kablosu ile bağlı bir ana kolon ve bir takipçi kolon olmak üzere iki kolondan oluşmaktadır. IC sistemlerin ana kolonu yerleşik bir kontrol kartına sahip olduğundan dolayı, bu sistemlerde ayrı bir kontrol kutusunun kullanılmasına gerek yoktur. Şebeke elektriği haricî bir SMPS (anahtarlamalı güç kaynağı) ünitesi üzerinden alınır. Masayı ayarlamak için ise çeşitli masa kumandaları kullanılabilir. 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL8IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL8 IC/ DL9 IC/ DL10 IC/ DL11 IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now