Kaldırma Kolonları

DL8

Çeşitli ofis masası tasarımları için uygun maliyetli kaldırma kolonu. Baştan aşağı tasarım, kompakt ve sade bir görünüme sahiptir. İster tek kolon ister paralel sistem olarak, her zaman dayanıklılık, kolay montaj, düşük gürültü ve kusursuz hareket sunmaktadır.

DL8

DL8, yuvarlak profillere sahip 2 parçalı bir DESKLINE® kolonudur. Baştan aşağı kompakt olması ve sistemin çapraz destek çubuğu gerektirmemesi, sade bir tasarım geliştirilebilmesine izin vermektedir.

DL9’un uygun maliyetli bir alternatifti olan DL8, aynı görsel tasarıma sahiptir ve aynı şekilde monte edilmektedir.

DL8, DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri optimum paralel hareket, düşük gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL8, birbirinden farklı birçok ofis masası tasarımı için ideal bir tercihtir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL8 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.