Kaldırma Kolonları

DL8

Çeşitli ofis masası tasarımları için uygun maliyetli kaldırma kolonu. Baştan aşağı tasarım, kompakt ve sade bir görünüme sahiptir. İster tek kolon ister paralel sistem olarak, her zaman dayanıklılık, kolay montaj, düşük gürültü ve kusursuz hareket sunmaktadır.

DL8

DL8, yuvarlak profillere sahip 2 parçalı bir DESKLINE® kolonudur. Baştan aşağı kompakt olması ve sistemin çapraz destek çubuğu gerektirmemesi, sade bir tasarım geliştirilebilmesine izin vermektedir.

DL9’un uygun maliyetli bir alternatifti olan DL8, aynı görsel tasarıma sahiptir ve aynı şekilde monte edilmektedir.

DL8, DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri optimum paralel hareket, düşük gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL8, birbirinden farklı birçok ofis masası tasarımı için ideal bir tercihtir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL8 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL8, DL9, DL10 ve DL11 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.