Kaldırma Kolonları

DL5IC

2 parçalı kolon tasarımına sahip, entegre kontrolörlü, giriş seviyesi elektrikli kaldırma kolonu. Kompakt motor gövdesi sayesinde zarif ve ekonomik ofis masaları için idealdir.

DL5IC

DESKLIFT™ DL5IC (Integrated Controller - Entegre Kontrolör), beğenilen DL5 kolonumuz temelinde tasarlanmış 2 parçalı kompakt bir kaldırma kolonudur. 

DL5IC, yalnızca iki kolon kullanan ve maksimum 500 mm strok uzunluğu gerektiren ekonomik ofis masaları için mükemmel bir tercihtir. 

DL5IC sistemi, dahili PCB kontrol kutulu bir ana kolondan ve ana kolona motor kablosuyla bağlı olan bir yardımcı kolondan oluşan bir settir. 

Şebekeye bağlı güç kaynağı, haricî bir SMPS (Switch Mode Power Supply - Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ünitesidir. Masanın yükskeliğini ayarlamak için çeşitli masa kumandaları kullanılabilmektedir.

DL5 geniş ürün programı, tasarım için optimize edilmiş bir versiyon olan DL5 PLUSve ikili masa çözümü versiyonları gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL5IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL5IC, DL6IC, DL15IC, DL16IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE® ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Üretimde ergonomi

Geliştirilmiş ergonomi, kas yorgunluğunu ve kas-iskelet hastalıklarını azaltmada destek olur

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.