Kaldırma Kolonları

DL4S

Eşsiz ve zarif tasarıma sahip, kompakt elektrikli kaldırma kolonu. Üst segment ofis masaları için idealdir. 3 kademeli tasarım, kolonun montajda az yer kaplamasını sağlar. 38 mm/sn’de düşük gürültülü çalışır.

DL4S

DL4S, özellikle ofislerde kullanılacak çeşitli  masa uygulamaları için ideal bir DESKLIFT® kolondur.

DL4S’nin öne çıkan özelliği, 3 kademeli ve profillerin içerisinde gizli olan motorlu tasarımıdır. Kolon, bu sayede sade ve zarif bir görünüme sahip olup, çeşitli masa tasarımlarına kolayca entegre edilebilmektedir. 3 kademeli tasarım, montajda az yer kaplamasını ve bu sayede her boydaki kullanıcının masalardan faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Düşük gürültü seviyesi sayesinde rahatsız edilmeden kullanılabilmektedir.

  • Maks. güç: 700 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL4S teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL4S (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Monitör takılabilen masalar

LINAK’ın monitör takılabilen masalara yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar. Her bir masa, kullanıcısının ihtiyaçlarına göre hassas olarak ayarlanabilir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.