Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL4S

Eşsiz ve zarif tasarıma sahip, kompakt elektrikli kaldırma kolonu. Üst segment ofis masaları için idealdir. 3 kademeli tasarım, kolonun montajda az yer kaplamasını sağlar. 38 mm/sn’de düşük gürültülü çalışır.

DL4S

DL4S, bir DESKLINE ® kaldırma kolonudur. Bu kolon, özellikle ofislerde kullanılacak çeşitli masa uygulamaları için ideal bir tercihtir.

DL4S’nin öne çıkan özelliği, 3 kademeli ve profillerin içerisinde gizli olan motorlu tasarımıdır. Kolon sade ve zarif bir görünüme sahip olup, çeşitli masa tasarımlarına kolayca entegre edilebilmektedir. 3 kademeli tasarım, montajda az yer kaplamasını ve bu sayede her boydaki kullanıcının masalardan faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Düşük gürültü seviyesi sayesinde rahatsız edilmeden kullanılabilmektedir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL4S teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL4S

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now