Kaldırma Kolonları

DL19IC

Eşsiz kare profilli, motorlu ve entegre kontrolörlü 3 kademeli kaldırma kolonu. Masaları için idealdir ve montajı çok kolaylaştıran LINAK Kick & Click™ çözümüyle birlikte gelmektedir.

DL19IC

DESKLIFT™ DL19IC (Integrated Controller - Entegre Kontrolör), DL19 kolonumuz temelinde tasarlanmış 3 parçalı kompakt bir kaldırma kolonudur. 

DL19IC, yalnızca iki kolon kullanan ama yüksek ayarlanabilirlik gerektiren ekonomik ofis masaları için mükemmel bir tercihtir. 

DL19IC sistemi, dahili PCB kontrol kutulu bir ana kolondan ve ana kolona motor kablosuyla bağlı olan bir yardımcı DL19IC’den oluşan bir settir. 

Şebekeye bağlı güç kaynağı, bir SMPS (Switch Mode Power Supply - Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ünitesidir. Masanın yükskeliğini ayarlamak için çeşitli masa kumandaları kullanılabilir.

İkili masa çözümleri için, kolon bağlantı braketiyle alınabilir.

DL19IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL19IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.