Kaldırma Kolonları

DL19IC

Eşsiz kare profilli, motorlu ve entegre kontrolörlü 3 kademeli kaldırma kolonu. Masaları için idealdir ve montajı çok kolaylaştıran LINAK Kick & Click™ çözümüyle birlikte gelmektedir.

DL19IC

DESKLIFT™ DL19IC (Integrated Controller - Entegre Kontrolör), DL19 kolonumuz temelinde tasarlanmış 3 parçalı kompakt bir kaldırma kolonudur. 

DL19IC, yalnızca iki kolon kullanan ama yüksek ayarlanabilirlik gerektiren ekonomik ofis masaları için mükemmel bir tercihtir. 

DL19IC sistemi, dahili PCB kontrol kutulu bir ana kolondan ve ana kolona motor kablosuyla bağlı olan bir yardımcı DL19IC’den oluşan bir settir. 

Şebekeye bağlı güç kaynağı, bir SMPS (Switch Mode Power Supply - Anahtarlamalı Güç Kaynağı) ünitesidir. Masanın yükskeliğini ayarlamak için çeşitli masa kumandaları kullanılabilir.

İkili masa çözümleri için, kolon bağlantı braketiyle alınabilir.

DL19IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL18IC/DL19IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.