Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL19IC

Eşsiz kare profilli, motorlu ve entegre kontrolörlü 3 kademeli kaldırma kolonu. Masaları için idealdir ve montajı çok kolaylaştıran LINAK Kick & Click™ çözümüyle birlikte gelmektedir.

DL PLUS kaldırma kolonlarının tasarımıyla ilgili videoyu izleyin play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

DL19IC

DESKLIFT™ DL19 IC (entegre kontrolörlü), DL19 kolonu temelinde tasarlanmış 3 parçalı kompakt bir kaldırma kolonudur.  DL19 IC, yalnızca 2 kolon kullanan ama en yüksek ayarlama aralığını sunabilen ayarlanabilir ekonomik ofis masaları için ideal bir tercihtir. DL19 IC kaldırma kolonu, 2 parçalı DL18 IC  ile aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir. Bu sayede, aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımında kullanılabilir.

Kolon, ikili masa çözümleri için masa braketi ile de temin edilebilir. Son derece dayanıklı olan DL19 IC kolon, kompakt motor gövdesi sayesinde çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. DL19 IC kolon üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir.

DL19 IC, kusursuz bir tasarım geliştirebilmenizi sağlayan görünmez kayma pedleri ile de temin edilebilir. IC sistemler, birbirlerine motor kablosu ile bağlı bir ana kolon ve bir takipçi kolon olmak üzere iki kolondan oluşmaktadır. IC sistemlerin ana kolonu yerleşik bir kontrol kartına sahip olduğundan dolayı, bu sistemlerde ayrı bir kontrol kutusunun kullanılmasına gerek yoktur. Şebeke elektriği haricî bir SMPS (anahtarlamalı güç kaynağı) ünitesi üzerinden alınır. Masayı ayarlamak için ise çeşitli masa kumandaları kullanılabilir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
İkili masa aksesuarları teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL19IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin

DL18 IC/DL19 IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now