Kaldırma Kolonları

DL18

Kompakt boyutlara sahip, 2 aşamalı ve kare profilli kaldırma kolonu. Motor gövdesine sahip ve son derece dayanıklı olup, çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir. DL18’in yalnızca PLUS modeli temin edilebilir. Bu, gizli kayma pedleri sayesinde zarif çalışma masaları için son derece ideal olduğu anlamına gelir.

DL18

DESKLIFT™ DL18, kare profile ve motor gövdesine sahip 2 kademeli kompakt bir kaldırma kolonudur. Kayma pedleri gizli olduğu için sade tasarımlar için uygundur ve özellikle ofislere yönelik çeşitli çalışma masası uygulamaları için ideal bir tercihtir. DL18 kaldırma kolonu, 3 parçalı DL19 kolon ile aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir. Bu sayede, aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımında kullanılabilir. Kolon, ikili masa çözümleri için masa braketi ile de temin edilebilir. Son derece dayanıklı olan DL18 kolon, kompakt motor gövdesi sayesinde çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.

DL18 kolon üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir.

DL18 kaldırma kolonları, hassas paralel hareket ve düşük gürültü seviyesi sağlayan DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. DL18, kullanılan kontrol kutusuna bağlı olarak ister tek kolon olarak, ister 2, 3 veya 4 kolonlu paralel sistemlerde, ister 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde kullanılabilir. Masayı ayarlamak için çeşitli masa kumandaları kullanılabilir.

DL18 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL18/DL19 kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.