Kaldırma Kolonları

DL18 IC

2 kademeli ve entegre kontrolörlü temel kaldırma kolonu. Motor gövdesi ile donatılmış olan bu kolon, dayanıklı bir kare profile sahiptir ve çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. DL18 IC, PLUS versiyonu ile sunulmaktadır; yani, kusursuz ve zarif bir tasarım sunan görünmez kayma pedleri ile donatılmıştır.

DL18 IC

DESKLIFT™ DL18 IC (entegre kontrolörlü), DL18 kolonumuz temelinde tasarlanmış 2 parçalı, kare profilli kompakt bir kaldırma kolonudur. Kusursuz bir tasarım geliştirebilmenizi sağlayan görünmez kayma pedlerine sahip sistem, yalnızca 2 kolon kullanan ve maksimum 500 mm strok uzunluğu gerektiren ekonomik ofis masaları için ideal bir tercihtir. DL18 IC kaldırma kolonu, 3 parçalı DL19 IC  ile aynı dış ebatlara ve montaj deliklerine sahiptir. Bu sayede, aynı masa yüzeyi ve masa ayağı tasarımında kullanılabilir. Kolon, ikili masa çözümleri için masa braketi ile de temin edilebilir. Son derece dayanıklı olan DL18 IC kolon, kompakt motor gövdesi sayesinde çeşitli çalışma masası tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.

DL18 IC kolon üç standart renk (siyah, gri ve beyaz) ile sunulmaktadır ve tercihe bağlı olarak farklı renklerde de temin edilebilir.

IC sistemler, birbirlerine motor kablosu ile bağlı bir ana kolon ve bir takipçi kolon olmak üzere iki kolondan oluşmaktadır. IC sistemlerin ana kolonu yerleşik bir kontrol kartına sahip olduğundan dolayı, bu sistemlerde ayrı bir kontrol kutusunun kullanılmasına gerek yoktur. Şebeke elektriği haricî bir SMPS (anahtarlamalı güç kaynağı) ünitesi üzerinden alınır. Masayı ayarlamak için ise çeşitli masa kumandaları kullanılabilir.

DL18 IC teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL18IC/DL19IC kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.