Kaldırma Kolonları

DL16

Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için uzun stroklu ve düşük gürültülü elektrikli kolon. Büyük masalar ve toplantı masaları için idealdir.

DL16

DESKLIFT DL16; ofis masalarından toplantı masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için kompakt ebatlara sahip 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

DL16, montajda az yer kaplamasını sağlayan 3 parçalı ve uzun stroklu yapısı sayesinde, masanın kullanıcısı ne boyda olursa olsun ideal bir tercihtir.

Baş aşağı tasarıma sahip kolonun en küçük profili, masanın ayağına monte edilir. DL16, çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiştir. Bu özelliği, yüksek seviyede tasarım özgürlüğü kazandırmaktadır.
DL16, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilir.

Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

DL16, standart DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri son derece düşük ve rahatsız etmeyen bir gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL16, ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş, XL adlı daha uzun bir modele de sahiptir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL16 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL15, DL16 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL15/DL16 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.