Kaldırma Kolonları

DL16

Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için uzun stroklu ve düşük gürültülü elektrikli kolon. Büyük masalar ve toplantı masaları için idealdir.

DL16

DESKLIFT DL16; ofis masalarından toplantı masalarına kadar çeşitli masa uygulamaları için kompakt ebatlara sahip 3 parçalı ideal bir kaldırma kolonudur.

DL16, montajda az yer kaplamasını sağlayan 3 parçalı ve uzun stroklu yapısı sayesinde, masanın kullanıcısı ne boyda olursa olsun ideal bir tercihtir.

Baş aşağı tasarıma sahip kolonun en küçük profili, masanın ayağına monte edilir. DL16, çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiştir. Bu özelliği, yüksek seviyede tasarım özgürlüğü kazandırmaktadır.
DL16, çeşitli masa tasarımlarına uyabilmesi için çeşitli standart renklerde temin edilebilir.

Tercihe bağlı olarak PIEZO™ (çarpışma önleme) ile temin edilebilir. PIEZO, masanın hareketi esnasında bir engelle karşılaşması nedeniyle masaya gelebilecek zarar riskini minimize etmektedir.

DL16, standart DESKLINE® kontrol kutusu (CBD) ile uyumludur. Hangi kutunun tercih edildiği fark etmeksizin, her biri son derece düşük ve rahatsız etmeyen bir gürültü seviyesi ve çeşitli seçenekler sunmaktadır.

DL16, ekran ve monitör stantları için optimize edilmiş, XL adlı daha uzun bir modele de sahiptir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

DL16 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL15, DL16 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL15/DL16 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.