Kaldırma Kolonları

DL15

Düşük gürültülü elektrikli kolon, masaların kusursuz bir şekilde hareket edebilmelerini sağlar. Masalarda paralel hareket için idealdir. Baş aşağı tasarıma sahip kolon, çapraz destek çubuğu gerektirmeyecek kadar sağlam olduğu için tasarımlarınızda özgürlük sağlamaktadır.

Ürün tanımı

DL15

2 parçalı kompakt bir kaldırma kolonu olan DL15 DESKLIFT, yönlendirme ve aktüatör fonksiyonlarını kombine etmektedir.

En küçük profili masanın ayağına monte edilen, baş aşağı tasarıma sahip bir kolondur. Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiş olan DL15, masa tasarımında optimum özgürlük sağlamaktadır.

DL15 sistemi, bir DESKLINE kontrol kutusu (CBD) ile kontrol edilir. Tercih ettiğiniz kontrol kutusu hangisi olursa olsun, tüm modeller paralel hareketin hassas ve gürültü seviyesinin düşük olmasını sağlamaktadır.

DL15, tek bir kolon olarak ya da 2, 3 veya 4’lü paralel sistemlerde kullanılabildiği gibi, paralel olarak 16 kolondan oluşan çoklu paralel sistemlerde bile kullanılabilmektedir.

  • Maks. güç: 800 N
  • Maks. hız: 38 mm/s

Ürün teknik veri sayfası

DL15 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

DL15, DL16 (CBD6S’li) kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL15/DL16 sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Kick & Click broşürü

Kick & Click çözümünün öne çıkan benzersiz özelliğini bu broşürde keşfedebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.