Kaldırma Kolonları

DL14

Ofis masası üreticilerine tasarımda özgürlük sağlayan uzun stroklu, 3 parçalı kaldırma kolonu. Düşük gürültülü kolon, zarif masa tasarımları geliştirebilmeniz için yuvarlak bir profile sahiptir.

DL14

DESKLINE® DL14 kolon, kaldırma kolonlarında standardı belirlemektedir. Kompakt ve yuvarlak profilli kolon, sektörde küçük ebatlı ama uzun stroklu çözümlere olan ihtiyacı karşılamaktadır.

Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiş olan bu kolon, hem bacaklara daha fazla alan hem de tasarımda özgürlük sağlamaktadır.

DL14’ün standart donanımına ait olan PIEZO™, yukarıya ve aşağıya harekette çeşitli engeller nedeniyle masaya gelebilecek hasarın riskini minimize eden entegre bir sensördür.

DL14, PVC içermediğinden dolayı çevreye karşı daha duyarlıdır. Standart renk seçenekleri siyah, gümüş-gri ve beyaz olan kolon, tercihe bağlı olarak farklı bir renkte de temin edilebilir.

DL14 Tak Çalıştır (Plug & Play™) özelliğine sahip olup, tüm DESKLINE ®  kontrol kutuları ve kontrol çözümleri ile uyumludur.

DL14 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD6S’li) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

DL12, DL14, DB14, DL17 (CBD4, CBD5 veya CBD6’lı) sistem kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.