Contact us here
Kaldırma Kolonları

DL14

Ofis masası üreticilerine tasarımda özgürlük sağlayan uzun stroklu, 3 parçalı kaldırma kolonu. Düşük gürültülü kolon, zarif masa tasarımları geliştirebilmeniz için yuvarlak bir profile sahiptir.  PIEZO™ çarpışma önleme sistemi, bu kolonlarda standart bir özelliktir. Çeşitli renklerde temin edilebilen DL14 kolonun gizlenmiş kayma pedli PLUS™ varyantı da mevcuttur.

DL14

DESKLINE® DL14 kolon, kaldırma kolonlarında standardı belirlemektedir. Kompakt ve yuvarlak profilli kolon, sektörde küçük ebatlı ama uzun stroklu çözümlere olan ihtiyacı karşılamaktadır. Çapraz destek çubuğu olmayan masalar için geliştirilmiş olan bu kolon, hem bacakları rahat ettirir hem de tasarımda özgürlük sağlar. Tercihe bağlı olarak temin edilebilen PLUS™ varyantı, gizlenmiş kayma pedlerine ve deliksiz bir yüzeye sahiptir.

DL14’ün standart donanımına ait olan PIEZO™ özelliği, yukarıya ve aşağıya hareket sırasında çeşitli engellere çarpma nedeniyle masada oluşabilecek hasar riskini minimize eden entegre bir sensördür.

DL14, PVC içermediğinden dolayı çevreye karşı daha duyarlıdır.

Standart olarak siyah, gri veya beyaz renk seçeneklerine sahip olan kaldırma kolonunun PLUS™ varyantı, istendiğinde ideal bir görünüm için siyah, gri veya beyaz gövde halkaları ile temin edilebilir. DL14 Tak Çalıştır (Plug & Play™) özelliğine sahip olup, DESKLINE kontrol kutuları ve kontrol çözümleri ile uyumludur.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
DL14 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

CBD6S'li kullanım kılavuzu ile DL12, DL14, DB14, DL17

Bu kullanım kılavuzu, LINAK DESKLINE ürünlerinizin kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now