Contact us here
Tarım Makineleri

Yem hasat makinesi çözümleri

LINAK elektrikli aktüatörler, yem hasat makinelerinde, ekin hızlandırıcıların ve mısır ayıklayıcıların en iyi şekilde konumlandırılmasına izin verirken, aynı zamanda, ergonomiyi de geliştirmektedir.

Yem hasat makineleri

Yem hasat makineleri için zorlu aktüatör çözümleri

Modern yem hasat makineleri için dayanıklılık ve yüksek güç anahtar sözcüklerdir. Çayır ya da mısırdan, ağaç biyo-kütlesi için söğüt ağacına kadar her şeyin kesilebilmesi için makinenin esnek olması gerekmektedir. Mevsim boyunca farklı ürünlerin hasat edilmesi, güçlü çözümlere olan talebi artırmaktadır. Elektrikli aktüatör çözümleri kullandığınızda birçok avantajdan yararlanabilirsiniz:

  • En az bakım gereksinimi ve uzun ömürlü dayanıklılık
  • Performansı optimize etmek için akıllı geri bildirim olanağı
  • Güvenliğin artırılması

Sürdürülebilir enerji kaynaklarına olan talebin artması, tüm dünyada ağaç biyo-kütlesine daha fazla ilgi duyulmasını sağladı. Söğüt ve kavak gibi türler, çok verimli ağaç türleri olarak öne çıkmaktadır. Ancak bu malzemelerin hasadında kullanılacak makinelerin çok güçlü olması gerekmektedir. LINAK aktüatörler, yem hasat makinelerinde ekin hızlandırıcılar ve mısır ayıklayıcıların ayarlanması işlemlerini yapabilmektedir. Çözümler sürücünün çıkışı izleyip optimize etmesine izin verirken aynı zamanda koltuk ve direksiyon simidinin ayarlanmasıyla ergonominin de iyileştirilmesine olanak tanımaktadır.

Dayanıklı ve bakım gerektirmeyen çözümlerden yararlanın
Hortumlar, pompalar ve kompresörler gibi arızalanmaya açık alanların olmaması, bakım gereksinimini azaltmaktadır. LINAK aktüatörleri, zorlu ortamlarda bile dayanıklı olmalarını sağlamak için piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu durum, uzun hizmet ömrü ile bakım ve onarım nedeniyle makinenin çalışamadığı sürelerin en aza indirilmesini sağlamaktadır.

Akıllı aktüatörlerle esneklik ve hassasiyetten yararlanın
LINAK aktüatör çözümleri, her türlü kontrol sistemine BUS iletişimiyle geri bildirim sağlama özelliğine sahiptir. Yani sürücüler çalışırken verimi artırmak için çalışmayı izleyebilirler ve gerekli ayarlamaları yapabilirler. Ayrıca ekipmanı farklı amaçlar için kolayca ayarlayabilirler.

Çalışma alanını daha güvenli hale getirin
Tüm işlemlerin sürücünün koltuğundan izlenebilmesi ve kontrol edilebilmesi, güvenliği artırmaktadır. LINAK aktüatörleri, manuel müdahale gerekli olduğunda, çalışmak için motorun gücüne bağımlı olmadıklarından daha güvenlidir. LINAK çözümleri aynı zamanda düşük enerji tüketimine sahiptirler. Beklemedeki enerji tüketimi sıfıra yakındır.

Ayrıntıları göster
LA37 lineer aktüatör
Yem Hasat Makineleri için Lineer Aktüatör Çözümleri play-icon

Yem hasat makineleri için lineer aktüatör çözümleri

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Mobil tarım makineleri için çözümler

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, uygulamanız için hareket çözümlerini basitleştirmenize yardımcı olmakta ve tüm dünya da tarım makinelerinin daha temiz ve güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Yem hasat makineleriyle ilgili videolar

Yem hasat makinelerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now