Contact us here
Tarım Makineleri

Biçerdöverler için çözümler

LINAK elektrikli aktüatörler, biçerdöverlerde merdivenler ve kapaklardan, konkav ve kesicilere kadar her türlü sistemin ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.

Biçerdöverler

Biçerdöverler için aktüatör çözümleri

Biçerdöverler kullanıcıları için yüksek performans ve daha kaliteli ürün elde etmek, en önemli beklentiler arasında gösterilebilir. Mevcut yasalar, sektörün daha sürdürülebilir ve enerji açısından verimli ürünler sağlamasını gerektirmektedir. Tüm bu taleplerin karşılanması zor olabilmektedir. Ancak elektrikli aktüatörler size çeşitli avantajlar sağlayabilir:

  • Dayanıklı ve bakım gerektirmeyen çözümler
  • Verimi ve güvenliği artıran akıllı geri bildirim
  • Düşük enerji tüketimli ve çevre dostu aktüatörler

Hasat, makineyi oldukça zorlayan ağır bir iştir. Biçerdöverin, yağmur ve çamurdan, yaz güneşi altında tozlu ürünlere ve toprağa kadar birçok zorlu koşula dayanabilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda, ince ayarlı hassas ekipman olarak da çalışmak zorundadır. Elektrikli aktüatörler, biçerdöver hasat makinelerinde helezonların, konkavların ve kesicilerin yanı sıra, ergonomik bileşenlerin ayarlanmasına yardımcı olmaktadır.

Dayanıklı ve bakım gerektirmeyen çözümler kullanın
LINAK aktüatörleri, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Tüm ürünler, sertifikasyon gereksinimlerinin karşılaması için çarpma, darbe, titreşim, değişen sıcaklıklar, nem, toz, hatta elektromanyetik radyasyon testlerine tabi tutulmaktadır.

Akıllı geri bildirim alın ve güvenliği artırın
LINAK aktüatörlerindeki entegre elektronik sistemler, tasarım mühendislerine ayrıntılı geri bildirim ve biçerdöverler içinde hassas otomatik ayarlamalar yapma olanağı sağlamaktadır. Bu verilerin genel kontrol sistemine dahil edilmesi, sürücünün kabinden çıkmadan aktüatörleri uzaktan kontrol etmesine olanak tanımaktadır. Bu durum, verimin yanı sıra, güvenliği de artırmaktadır.

Uygun maliyetli ve çevre dostu çözümlerden yararlanın
Elektrikli aktüatörlerin kullanılması, hem aktüatör bakımı maliyetinden tasarruf etmenizi hem de daha hassas kontrollere sahip olmanızı sağlar. Özellikle, aktüatörlerin bekleme konumunda olduğu zamanlardaki düşük enerji tüketimi, aracın yakıt tüketimini azaltır ve genel olarak daha çevre dostu çalışmasına olanak tanımaktadır. Ayrıca, yağ sızıntısına neden olabilecek hortumların, neden olacağı kirlenme riski de ortadan kalkmaktadır.   


Ayrıntıları göster
LA36 lineer aktüatör
Biçerdöver Hasat Makineleri için Lineer Aktüatör Çözümleri play-icon

Biçerdöver hasat makineleri için lineer aktüatör çözümleri

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Mobil tarım çözümleri

Bu dosya, LINAK’ın 25 yılı aşkın bir süredir tarım sektörüne sağladığı çözümlere ve avantajlara ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Mobil tarım makineleri için çözümler

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri, uygulamanız için hareket çözümlerini basitleştirmenize yardımcı olmakta ve tüm dünya da tarım makinelerinin daha temiz ve güvenilir hale gelmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Biçerdöverlerle ilgili videolar

Biçerdöverlerde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK® TECHLINE® segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri play-icon

LINAK TECHLINE segmentinden tarım makineleri için elektrikli lineer aktüatör çözümleri

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now