Contact us here
Mutfaklar

Davlumbazlar

LINAK aktüatör sistemleri, mutfak davlumbazlarını ayarlamanızı ve kullanılmadığında tezgaha gizlemenizi sağlamaktadır.

Davlumbazlar

Davlumbazlar için aktüatör çözümleri

Mutfaklar, evlerde giderek daha yaygın biçimde oturma ya da yemek alanlarıyla birleştirilmektedir. Bu trend, daha esnek tasarım çözümleri gerektirmektedir. İşlevlerin sayısı arttıkça, alan kullanımının da dikkate alınması zorunlu hale gelmektedir. Davlumbazın kaldırılması ve gizlenmesi için LINAK aktüatörlerin kullanılması, alandan tasarruf etmenizi sağlamanın yanı sıra, birçok başka önemli avantaj da sunmaktadır:

  • Güvenilir ve düşük gürültü seviyesine sahip çözümler
  • Kolay entegre edilebilen hareket olanağına sahip benzersiz uygulama
  • Engin deneyime sahip uluslararası iş ortağı

Modern mutfaklarda hem estetik hem de işlevsellik ön plandadır. Oturma ve yemek alanının birleştirildiği mutfak trendi, her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Davlumbazın kullanılmadığında mutfak masasına gizlenmesi, alan kullanımını optimize etmenin yollarından biridir. LINAK aktüatör sistemleri, üreticilerin bu şekilde ayarlanabilir davlumbazlar sunmasına olanak tanımaktadır.

Dayanıklı, düşük gürültü seviyesine sahip aktüatörlere güvenin
LINAK lineer aktüatörleri, zarif, kompakt ve neredeyse sessiz olmalarının yanı sıra, çok sağlam ve dayanıklıdırlar. Ürünler, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler, uygulamanızın hem uzun ömürlü olmasını hem de çok az bakım gerektirmesini sağlamaktadır.

Kolay entegre edilebilir bir çözümle benzersiz tasarımlar sunun
Mutfakta hareketli uygulamalar sunmak ve kullanıcıların sistemleri ayarlamasına ve ergonomiyi artırmasına izin veren çözümler, hâlâ yeni bir konsept olarak kabul edilmektedir. Üreticiler, kolay ve anlaşılır kontrollere sahip ayarlanabilir bir davlumbaz sunarak pazarda kendilerine avantaj sağlayabilirler. LINAK, genel mutfak ya da masa tasarımını bozmadan çok kolay entegre edilebilen çözümler sağlamaktadır. İşlevsellik ve tasarım, dünyanın en yenilikçi mutfaklarında bir araya gelmektedir.

Tasarımlarınızı gerçekleştirmek için uluslararası alanda faaliyet gösteren, deneyimli bir iş ortağı ile çalışın
LINAK 30 yılı aşkın süredir elektrikli lineer aktüatörleri geliştirmektedir. Kuruluş, yıllar içinde büyüyerek dünyanın birçok yerinde iştiraklere ve temsilciliklere sahip olmuştur. Tüm bunlar, LINAK’ı sağlayıcınız olarak tercih ettiğinizde, bulunduğunuz pazarla ilgili en detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster
Davlumbazlar için sistemler

Dosyalar

Mutfak çözümleri

Mutfağınızı bir üst seviyeye taşıyın. Elektrikli hareketliliğin yarının mutfaklarını ne şekilde geliştirebileceğini düşündüğümüzde sınır tanımıyoruz.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Mutfaklar için çözümler

LINAK aktüatör sistemleri, modern mutfaklarda yüksekliği ayarlanabilir tezgahlar ve masaların yanı sıra davlumbazların ve rafların hareket ettirilmesini sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Davlumbazlarla ilgili videolar

Davlumbazlarda kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta play-icon

LINAK Baselift – Ergonomi ile inovasyonun buluştuğu nokta

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now