Contact us here
Monitör Liftleri

Ekran ve monitör stantları

LINAK kolon sistemleri, sınıflar, toplantı salonları, şirket yönetim kurulu salonları ve yayın stüdyolarındaki ekran ve monitör stantlarının elektrikli sistemle yükseklik ve açı ayarlamasının yapılmasını sağlamaktadır.

Ekran ve monitör stantları

Ekran ve monitör stantları için çözümler

Trendler çok açık. Sınıflar, toplantı salonları ve stüdyolarda, yaratıcı öğrenme ve çalışma ortamlarının sunulması için etkileşimli monitörler ve ekranlar giderek daha yaygın biçimde kullanılmaktadır. Herkes için en iyi görüşü sağlamak ve ekranların erişilebilir olmasını sağlamak için elektrikli yükseklik ayarlama olanakları gerekmektedir. Bu amaçlar için LINAK çözümlerinin kullanılması, çeşitli etkileyici avantajlar sunmaktadır.

  • Güçlü kolon sistemleri ile güvenilir kaldırma
  • Düşük gürültülü ayarlama, kolay montaj 
  • Kompakt çözümlerle tasarım özgürlüğü

Modern okullar, öğrencileri ekip çalışması ve işbirliğini temel alan bir çalışma ortamına hazırlayacak eğitim ortamları yaratmak için çaba göstermektedir. Tahtaların ve tek yönlü iletişimin artık geçmişte kaldığı düşünülmektedir. LINAK aktüatör çözümleri, tahta boyutu ekranlar ve monitörlerin yumuşak biçimde kaldırılması ve ayarlanmasını sağlayarak toplantılar ve eğitim sırasında daha fazla etkileşime olanak tanımaktadır.

Sağlam ve dayanıklı çözümlere güvenin
Ekranlar ve monitörlerin boyutları her geçen gün büyümektedir. Bu durum, konferans salonları gibi yerlerde kullanılan sistemlere ayarlanabilme özelliklerinin kazandırılmasında dayanıklı çözümlere olan talebi artırmaktadır. İşte bu nedenle LINAK aktüatörleri, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu aktüatörler, büyük ve ağır ekranların kusursuz ve düşük gürültülü biçimde kaldırılmasını sağlarken, aynı zamanda uzun kullanım ömrü de sunmaktadır.

Kolay monte edilen, gürültü seviyesi düşük sistemlerden yararlanın
Toplantıda ya da sınıfta yaratıcı havanın korunması için ekranların mümkün olduğunca sessiz hareket ettirilmesi önemlidir. LINAK ürün portföyünde, LINAK’a özgü kompakt tasarımlı ve çok düşük gürültü seviyeli ürünler bulunmaktadır. Kolay monte edilebilen ve anlaşılır kullanım özelliklerine sahip çözümler geliştirdik. 

Kompakt çözümlerle tasarım özgürlüğünden yararlanın
İster toplantı salonu için mobilyalar üretiyor, isterse gelişmiş bir etkileşimli toplantı salonu tasarlıyor olun kompakt LINAK çözümleri, tasarımınızda kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Örneğin, aktüatörün içte “gizli” olduğu çok çeşitli kolonlar, hiçbir şeyden ödün vermeden hareket imkanı sunmaktadır.

Ayrıntıları göster
Ekran ve monitör stantları

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Medya sehpaları için çözümler

LINAK kolon sistemleri, konferans salonlarında, sergi alanlarında, toplantı salonlarında ve evlerde monitörlerin yüksekliğinin ve açısının ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now