Contact us here
Medya sehpaları

Medya sehpaları için çözümler

LINAK kolon sistemleri, konferans salonlarında, sergi alanlarında, toplantı salonlarında ve evlerde monitörlerin yüksekliğinin ve açısının ayarlanmasına olanak sağlamaktadır.

Medya sehpaları için kolon çözümleri

Okullar ve şirketler, öğrenme ve çalışma için yaratıcı ortamlar hazırlayan, daha etkileşimli ekranlar ve monitörler kullanmak istemektedirler. Aynı zamanda, evlerde de televizyonların daha iyi izlenmesini sağlayan çözümlere olan talep giderek artmaktadır. Ekranlara, monitör stantlarına ya da televizyonlara bir LINAK çözümü ekleyerek, yumuşak hareketli ayarlama olanaklarının yanı sıra bir dizi başka avantaj da sunabilirsiniz.

  • Kompakt çözümlerle tasarım özgürlüğü 
  • Güçlü aktüatörlerin kullanıldığı güvenilir kaldırma mekanizmaları
  • Düşük gürültülü ayarlama, kolay montaj

Eskiden toplantı salonlarında ya da sınıflarda iletişim için tahtalar kullanılıyordu. Evlerde ise insanlar yalnızca oturma odaları ya da salonlarda televizyon izlemekteydi. Ayrıca televizyonlar başka bir yere taşınamayacak kadar ağırdı. Günümüzde LINAK kolon çözümleri, büyük ekranların ve monitörlerin yanı sıra evlerde kullanılan televizyonların yumuşak hareketle kaldırılmasını ve ayarlanmasını sağlayarak toplantılarda ya da derslerde daha fazla etkileşim olanağı ve evlerde en iyi izleme deneyimi yaratmaktadır.

Kompakt çözümlerle tasarım özgürlüğünden yararlanın
LINAK tasarımı, kompakt ve sağlamdır. Ürünlerimiz, ister evlerde kullanıma yönelik mobilyalar üretiyor, isterse gelişmiş bir etkileşimli toplantı salonu tasarlıyor olun, tasarımınızda kontrolü elinizde tutmanızı sağlar. Bir LINAK batarya çözümü ile kablolardan da kurtulabilirsiniz. 

Sağlam ve dayanıklı çözümlere güvenin
Büyük ekranlar, konferans salonları gibi yerlerde kullanılan sistemlere ayarlanabilme özelliklerinin kazandırılmasında dayanıklı çözümlere olan talebi artırmaktadır. LINAK aktüatörleri kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bu aktüatörler, büyük ve ağır ekranların yumuşak hareketle kaldırılmasını sağlarken aynı zamanda uzun kullanım ömrü de sunmaktadır.

Kolay monte edilen, gürültü seviyesi düşük sistemlerden yararlanın
LINAK ürünleri, size düşük gürültülü ve yüksek kaliteli bir aktüatör çözümü sunmaktadır. Ayrıca kompakt LINAK tasarımı, çözümün uygulamanıza kolayca entegre edilmesine de olanak sağlamaktadır. Medya sehpanızın, piyasanın en iyi ürünü olmaması için gerçekten hiçbir neden yok.

 

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Ekran ve monitör standı çözümleri

Ekran ve monitör stantlarına elektrikli hareket kazandırın, mesajınızı son kullanıcının göz hizasına taşıyarak iletişimi güçlendirin.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now