Masalar

Teknik çalışma alanları

LINAK aktüatörleri, monitör takılabilen masalar ve kontrol odalarında kullanılan iş istasyonları gibi teknik çalışma alanlarının güvenilir biçimde ayarlanmasını sağlamaktadır.

Videoyu göster
Teknik çalışma alanları

Teknik çalışma alanları için aktüatör çözümleri

Modern kuruluşlar, teknik personeline giderek daha fazla zaman ve para yatırımı yapmaktadırlar. Kapsamlı eğitim ve pahalı ekipmanlarının yanı sıra, genellikle 24-7 çalışan dayanıklı çalışma istasyonları, uygulamaya özel ve özelleştirilmiş ayarlama çözümleri gerektirmektedir. Tüm bunları karşılayacak LINAK elektrikli aktüatör sistemlerini kullanmak, pazarınızda birçok avantaj elde etmenizi sağlayacaktır.

  • Kapsamlı testlere tabi tutulmuş ve güvenilir aktüatörler
  • Kolay entegre edilebilen esnek sistemler
  • Uluslararası alanda deneyime sahip global iş ortağı

Ergonomi, iş memnuniyeti ve üretkenlik gibi konularla ilgilenen herkesin elektrikli yükseklik ayarlı masaların/çalışma istasyonlarının bariz avantajlarını dikkate alması gerekmektedir. Havalimanı kontrol kuleleri, acil durum/kurtarma çağrı merkezleri ya da monitör takılabilen masalarda çalışan herkes, saatlerce konsantrasyonlarını koruyarak çalışmak zorundadırlar. Bunun için ergonominin de mükemmel olması gerekmektedir. LINAK aktüatörleri, her türlü gereksinimini karşılayacak şekilde masaların ayarlanmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olmaktadır.

Kapsamlı testlere tabi tutulmuş aktüatörlere güvenin
Her LINAK ürünü, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Bu testler sadece sertifikaların gereksinimlerini karşılamak için değil, aynı zamanda, aktüatörlerinizin uzun yıllar boyunca, hem de bakım bile gerektirmeden sorunsuz biçimde çalışacağından emin olmanız için yapılmaktadır.

Özel bir çalışma istasyonu tasarlayın
Geniş ürün portföyü ve tüm parçaların birbiriyle uyumlu olması, LINAK aktüatör sistemlerinin entegrasyonunu müthiş kolay hale getirmektedir. Aktüatörlerin farklı boyutlarda ve kolonların çeşitli tasarımlarda sunuluyor olması sayesinde, tüm çalışma alanları müşterileriniz için kusursuz, hassas ve düşük gürültülü hareket sağlayan sistemler sunabilirsiniz.

Deneyimli ve uluslararası alanda faaliyet gösteren bir iş ortağı seçin
Hiçbir pazar birbiriyle aynı değildir. Müşteriler de önemli ölçüde farklılık göstermektedir. LINAK, 30 yılı aşkın süredir elektrikli aktüatör çözümleri geliştirmeye devam etmektedir ve kapsamlı ürün portföyü, artık geniş bir çalışma alanı tasarımı ürün serisinden oluşmaktadır. LINAK, güvenilir bir iş ortağı olmakla birlikte uzmanlığını ve dünya çapında müşterilerle kazandığı deneyimleri paylaşmaya da hazırdır.

Ayrıntıları göster
Teknik çalışma alanları için sistemler
LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri play-icon

LINAK DESKLINE’ın son teknoloji üretim tesisleri

Dosyalar

Kontrol odalarında kullanılan iş istasyonları

LINAK’ın kontrol odalarında kullanılan iş istasyonlarına yönelik geliştirdiği elektrikli aktüatör sistemleri, vardiyalı çalışan kişilerin masa yüksekliğini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde ayarlayabilmesini sağlar.

Görüntüle

Monitör takılabilen masalar

LINAK’ın monitör takılabilen masalara yönelik elektrikli aktüatör sistemleri, masanın hızlı ve kolay biçimde ayarlanabilmesini sağlar. Her bir masa, kullanıcısının ihtiyaçlarına göre hassas olarak ayarlanabilir.

Görüntüle

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Görüntüle

PIEZO – donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü

Donanım tabanlı çarpışma önleme çözümü PIEZO ile masanıza uzun bir kullanım ömrü kazandırın. PIEZO özelliğinin avantajlı olduğu çeşitli senaryoları keşfedin.

Görüntüle

Çevreye duyarlılık kriteri – PVC’siz ürünler

PVC içeren malzemelere çeşitli alternatifler mevcuttur. Çevreye duyarlı yeni kriterlerimizi öğrenin ve neden PVC’siz çözümler sunduğumuzu keşfedin.

Görüntüle

Masa çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, ofis masaları ya da teknik ve endüstriyel iş istasyonları gibi birçok masa türünün yüksekliğinin yumuşak ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlar.

Ayrıntıları göster

Teknik iş istasyonlarına yönelik sistemler

Teknik iş istasyonlarına örnek olarak monitör takılabilen masalar, kontrol odası masaları ve tıp sektöründe kullanılan iş istasyonları gösterilebilir. Çoğu teknik iş istasyonu için güvenilirlik, güvenlik ve yüksek kaldırma kapasitesi, gereklidir. LINAK bunların kullanıldığı birçok sistem çözümü sunmaktadır: Kolonlar, motor yuvalı kolonlar ya da dış profilsiz aktüatörler.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.