Contact us here
Masalar

Masa çözümleri

LINAK aktüatör sistemleri, ofis masaları ya da teknik ve endüstriyel iş istasyonları gibi birçok masa türünün yüksekliğinin yumuşak ve düşük gürültülü biçimde ayarlanmasını sağlar.

Masa çözümleri

LINAK, çeşitli ofis masaları ve iş istasyonları için hem bağımsız kaldırma kolonları hem de komple tam iskelet çözümü seçenekleriyle kusursuz ve sessiz hareket imkanı sağlamaktadır.

Çalışma masaları için akıllı aktüatör sistemleri

İş yerinde ergonomi konusuna tüm dünyada her geçen gün daha fazla önem verilmektedir. Bu durum özellikle çalışanların uzun saatler boyunca oturduğu ya da ayakta durduğu işlerde daha da ön plana çıkmaktadır. Birçok bilimsel çalışma, duruşun sık sık değiştirilmesinin, çalışanların sağlığının iyileştirilmesine yardımcı olduğunu ve gün boyu daha verimli olmalarını sağladığını göstermektedir. Bu durumun bilincinde olan sorumlu liderler, buna çok önem vermekte ve çalışanları için yüksekliği ayarlanabilir masalar ve/veya iş istasyonları sağlamaktadırlar. LINAK aktüatörler çözümleri, aşağıda belirtilenler gibi birçok avantaj sunmaktadır:

  • Esnek tasarım ve kolay montaj
  • Yumuşak paralel hareket ve çok sessiz çalışma
  • Deneyimli bir iş ortağı tarafından üretilen dayanıklı kaldırma kolonları

Çalışanların hareketsiz olduğu birçok iş bulunmaktadır. Bazı insanlar, ofis masalarında otururken, bazıları ise her gün bir teknik ya da endüstriyel iş istasyonunda ayakta durarak çalışmaktadır. Ancak amaç değişmez: çalışanların gün boyu verimliliğini sürdürmesi ve tüm çalışma hayatları boyunca sağlıklı kalması. LINAK’ın kaldırma kolonu sistemleri, en iyi ergonominin sağlanması için gerekli yükseklik ayarlaması ya da masa tablası eğdirme hareketlerinin gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Size özel tasarlanmış bir Plug & Play (Tak Çalıştır) çözümden yararlanın
Konu ofis masaları olduğunda tasarım çok önemli bir rol oynamaktadır. Endüstriyel iş istasyonlarında, güvenilirlik ve yüksek kaldırma kapasitesi çok önemlidir. Teknik iş istasyonlarında ise aktüatörler arasında çok işlevli koordinasyon gereklidir. LINAK, geniş ürün portföyü sayesinde, birçok gereksinimi karşılayabilmekte ve tüm iş istasyonları için LINAK® Plug and Play™ kurulumuyla modüler elektrik çözümleri ve tam çerçeve sistemleri sunabilir.

Kusursuz hareket ve düşük gürültülü çalışmanın avantajlarından yararlanın
Birçok iş istasyonu, vardiyalı çalışanlar tarafından tüm gün ve gece boyunca sürekli olarak kullanılmaktadır. Ofis ortamlarında birçok kişi gün boyu aynı masayı paylaşmaktadır. Her insanın boyutları ve çalışma tarzı farklı olduğundan esnek masa çözümlerine olan talep her geçen gün artmaktadır. Modern aktüatör teknolojileri, kolayca değiştirilebilen ve kişiselleştirilebilen mantıksal kontroller ve akıllı yazılımlarla yumuşak ve neredeyse sessiz hareket olanakları sağlamaktadır. Bu sayede ergonomi iyileştirilebilir, verim ve çalışanların memnuniyet düzeyleri artırılabilir. 

Deneyimli bir iş ortağının sağladığı güvenilir aktüatörleri kullanın
Tüm LINAK ürünleri, piyasaya sürülmeden önce zorlu testlere tabi tutulurlar. Bu testler dayanıklılığı ve uzun hizmet ömrünü garanti ederken, aynı zamanda bakım gereksinimini de ortadan kaldırmaktadır. Elektrikli lineer aktüatörler ve kaldırma kolonları konusunda 30 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde, size en iyi servisi ve ürünleri sunabilmekteyiz. Uluslararası alanda faaliyet gösteren LINAK, her zaman yakınınızdadır ve bulunduğunuz pazarla ilgili detaylı bilgilere sahiptir. 

 
Hareket Yaşamaktır. play-icon

Hareket yaşamaktır

Sağlığınız için Ayağa Kalkın play-icon

Sağlığınız için ayağa kalkın

Oturarak/ayakta çalışılabilen ofis masasının başında duran bir kadın play-icon

Oturarak/ayakta çalışılabilen masalar ile daha sağlıklı bir yaşam

Desk Frame 1 ile tanışın play-icon

Desk Frame 1 ile tanışın

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü play-icon

Desk Frame 2: Montajı kolay masa iskeleti çözümü

3 kademeli LINAK High-speed kaldırma kolonlarıyla donatılmış yüksekliği ayarlanabilir masa başında duran ofis çalışanı play-icon

DL PLUS™ High-speed kaldırma kolonları

DL PLUS kaldırma kolonlarının tasarımıyla ilgili videoyu izleyin play-icon

DL PLUS™ kaldırma kolonları ilham vermek için tasarlandı

play-icon

DPG Masa Kumandası – Davranışı şekillendirmek üzere tasarlandı

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Desk Frame 1 broşürü

Kendi elektrikli oturarak/ayakta çalışılabilen masanızı oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm bileşenleri sağlayan tam masa iskeleti. LINAK konsepti ‘Desk Frame 1’i keşfedin. Üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack (kolonlar, masa kumandası, kontrol kutusu ve kablolar) ve DL Feet.

HAREKET EDİN – Oturarak/ayakta çalışılan masalar iş performansınızı nasıl artırır?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan elektrikli masalar sayesinde hastalık izinlerinin sayısını düşürün ve modern bir ofis ortamı yaratın. Hem iş verenler hem de çalışanları için cazip bir yatırım.

Ofis masaları için Anti-Collision™ çözümü

Yükseklik ayarlı masanızı hem yukarı hem aşağı hareket ederken oluşabilecek hasarlara karşı koruyun. LINAK'ın hassas Anti-Collision ™ çözümlerini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now