Contact us here
Mağaza içi

Mağaza içi çözümler

LINAK elektrikli aktüatör sistemleri, tezgâhlar ve kasa stantları gibi mağaza içindeki çeşitli uygulamalar için yumuşak hareketli ve sessiz yükseklik ayarlama olanakları sunmaktadır.

Aktüatör çözümleri ile mağaza içi uygulamalar

Sendikalar ve çalışma ortamı ile ilgili yetkili kurumlar, son yıllarda bazı iş alanlarındaki ergonomi sorunlarına odaklanmaya başladılar. Kasiyerler ve kasa görevlileri de bunlar arasında yer almaktadır. Tezgâhlar ve stantlardaki ayarlama seçenekleri, çalışanlar için hayatı kolaylaştırmaktadır. Modern aktüatör teknolojileri, çeşitli avantajlar sunmaktadır.

  • Tasarımda müthiş esneklik sağlayan ürün çeşitliliği
  • Kaliteli performans ve gelişmiş ergonomi
  • Güvenirlik ve bakım gerektirmeyen aktüatörler

Ergonominin kötü olmasından kaynaklanan sırt ve baş ağrıları, dünyanın her yerinde mağaza çalışanlarının veriminin düşmesine ya da iş devamsızlığına neden olmaktadır. Tezgâhlarda ve stantlarda LINAK aktüatör çözümlerini kullanarak, mağaza sahiplerine, bu sorunların azaltılmasına yardımcı olacak, zarif, ayarlanabilir tezgâhlar sunabilirsiniz. Ayrıca, rekabetçi bir pazarda birçok avantaja da sahip olabilirsiniz.

Ürününüz için en iyi çözüme sahip olun
LINAK, 30 yılı aşkın bir süre içinde elektrikli lineer aktüatörler alanında dünyanın en geniş ürün portföyünü geliştirmiştir. Her aktüatör, kontrol kutusu ve uzaktan kumanda her sistemde birbiriyle çalışabildiğinden gerçekleştirilebilecek tasarım kombinasyonu sayısı neredeyse sonsuzdur. Çözümlerimizi, zaman ve para tasarrufu sağlamak için çok kolay monte edilebilecek şekilde tasarladık. Ayrıca ürünlerin sahip oldukları birçok farklı özellik sayesinde tasarım özgürlüğünden de ödün vermezsiniz.

Yumuşak hareketi tasarımınıza entegre edin
Mobilyalara yönelik modern elektrikli aktüatör sistemleri, yumuşak ve neredeyse sessiz hareket yaratırlar. LINAK çözümleri, size zaman ve para tasarrufu yapma imkânı sağlayan kompakt tasarımları ve kolay monte edilebilen yapıları ile ekstra avantajlar da sunmaktadır. Üreticilere tasarım özgürlüğü sağlamak için geniş bir ürün portföyü ve birçok farklı özellik sunmaktayız. Tüm bunlar ürünlerin zarif görünümünü desteklemekte ve son kullanıcı açısından en iyi ergonomiyi ve kullanılabilirliği sağlamaktadır.

Yıllar boyunca denenmiş ve test edilmiş sistemlere güvenin
LINAK’ın tüm ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Yani çalışma koşulları nasıl olursa olsun uzun yıllar boyunca işlevlerini korurlar ve mükemmel çalışmaya devam ederler. Kapsamlı testler aynı zamanda bakım gereksinimi olmayacağını da garanti etmektedir.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Mağaza içi çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatörleriyle donatılmış, yüksekliği ayarlanabilir tezgâhlar, çalışanların istedikleri zaman duruşlarını değiştirerek çalışabilmelerini sağlar.

DESKLINE – kalite önemlidir

Kullandığımız yüksek kaliteli parçalar, ileri teknolojilerle donatılmış üretim tesislerimiz ve sektördeki en katı standartlar çerçevesinde uyguladığımız testler sayesinde ürünlerimizde kusursuz bir kalite sunabilmekteyiz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now