Contact us here
Kritik önem taşıyan kontrol merkezinde ayarlanabilir kontrol ve gözetleme masaları

Kontrol masalarına yönelik çözümler

LINAK, kontrol odalarında 7/24 güvenilirlik sunabilmesi gereken kontrol ve gözetleme masaları için ağır yüklere uygun güçlü kaldırma kolonları sağlamaktadır.

Güvenin gücü. Kontrol odası masalarına yönelik kaldırma kolonları

Veri ağlarında merkezileştirmeye gitme trendi, kontrol odası sektöründe giderek daha fazla benimsenmektedir. Her proje için mümkün olan en ergonomik kontrol masalarının ve iş istasyonlarının sağlanabilmesi, boyları birbirlerinden farklı olan tüm operatörlere uygun yüksek strok uzunluğuna, uzun kullanım ömrüne ve en ağır kontrol ve gözetleme masalarını bile her seferinde güvenle kaldırabilecek güce sahip kaldırma kolonları gerektirir. LINAK®’ın ağır yüklere uygun kaldırma kolonları, aşağıda belirtilen avantajları sunmaktadır:

  • Güçlü, uzun ömürlü ve ağır yüklere uygun
  • En yüksek ergonomik esneklik sağlayan optimum kapalı montaj boyu ve stroke oranı
  • Ürün tasarımında montaj ve entegrasyon kolaylığı sunan esneklik
  • Yumuşak paralel hareket ve sessiz çalışma
  • Tam güvenilirlikleri açısından kapsamlı testlere tabi tutulmuş, uzun ömürlü kaldırma kolonları

Görev kontrol merkezleri: güvenilirliğin kritik önem taşıdığı yerler
Bu uygulamalar, bir kuruluşun faaliyetleri açısından en yüksek önemi arz eden ortamlarda kullanılır: Havalimanı kontrol kulelerinde, acil durum ve kurtarma merkezlerinde, askerî tesislerde, polis teşkilatlarında, trafik şubelerinde, elektrik şebekelerinde, endüstriyel tesislerde ve hatta uzay araştırmalarında. Kullanılan çözümler güvenilir olmak zorundadır. Son kullanıcılar, kontrol masası ve iş istasyonu üreticilerinin yalnızca en iyi bileşenleri kullandığından emin olabilmelidirler. Kalite söz konusu olduğunda LINAK’a güvenebilirsiniz.

En yüksek düzeyde dikkat gerektiren çalışmalar için ergonomik tasarım
Yılın 365 günü 7/24 faaliyet gösteren kontrol odası operatörleri, kendi ihtiyaçlarına göre kolayca ayarlanabilen esnek ve ergonomik çözümlerle donatılmalıdır. Bir operasyonun bütünlüğü nihayetinde insana bağlı olduğundan, kullanıcıları dikkatli, sağlıklı ve tedbirli tutabilmek kritik önem taşımaktadır. Boyları birbirlerinden farklı olan tüm operatörlere hizmet verebilen ve en ağır kontrol ve gözetleme masalarını bile tekrar ve tekrar güvenilir bir şekilde kaldırabilecek gerekli güce sahip olan LINAK kaldırma kolonları, her proje için mümkün olan en ergonomik kontrol masalarının ve iş istasyonlarının geliştirilebilmesini mümkün kılar.

İtibarınızın korunması önemlidir
Kontrol odalarına yönelik kontrol masaları, gözetleme masaları ve iş istasyonları üreten bir işletme olarak müşterilerinizde oluşturduğunuz güven ve itibar, şirketinizin geleceğini şekillendiren faktörler arasında yer almaktadır. Müşterilerinizin sizi tercih etmesi, büyük ölçüde buna bağlıdır. LINAK kaldırma kolonları, uzun bir kullanım ömrü sunabilmek amacıyla tasarlanır. Kolonlar, sağlanan dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü sayesinde bakım da gerektirmez.

Arkanızdayız
LINAK’ın sunduğu çözümleri tercih eden üreticiler, zorlu ortamlarda çalışmaya kesintisiz devam eden, tam güvenilir ve ergonomik kontrol odası masaları geliştirebilirler. LINAK kaldırma kolonları, uzun bir kullanım ömrü sunabilmek amacıyla tasarlanır. Kolonlar, sağlanan dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü sayesinde bakım da gerektirmez.

Müşterilerimiz, kritik uygulamalarda LINAK’ın daima yanlarında olduğunu bilirler. Her kaldırma kolonunun arkasında LINAK markası bulunduğundan, güveniniz her zaman tam olabilir. Elektrikli kaldırma kolonlarında sahip olduğumuz 30 yılı aşkın deneyimimiz sayesinde, bulunabilecek en kaliteli hizmetlerden ve ürün mühendisliğinden siz de faydalanabilirsiniz. LINAK, dünyanın dört bir yanındaki temsilciliklerimiz sayesinde her zaman yakınınızda olup sektördeki geniş bilgi birikimini paylaşmaya hazırdır.

Ön izleme - LC1 DESKLINE - video görüntüsü play-icon

LC1 DESKLINE: tercih edilen güç

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler play-icon

LINAK’ın kompakt DESKLINE serisi, kontrol kutularında standardı belirler

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now