Contact us here
Konfor Mobilyaları

Yatar koltuklar

LINAK’ın yatar koltuklar için geliştirdiği aktüatör sistemleri, neredeyse her tasarıma kolay bir şekilde entegre edilebilir. Sistemin parçaları küçüktür ve tasarımınızda kolayca “gizlenebilir”. Yapılandırma işlemi hiç olmadığı kadar kolaydır ve sistemi tasarımınıza kolayca uyarlayabilmenizi sağlar. Ayrıca, birçok yenilikçi detay hareket sisteminizin kalitesini önemli ölçüde artırır.

Videoyu göster
TV koltuğu

Sanal ürün galerimizi ziyaret edin

Aktüatör çözümlerinin konfor mobilyalarına, çeşitli ev uygulamalarına ve masalara nasıl hareket kazandırabileceğini mi merak ediyorsunuz?

Şimdi keşfedin

Kaliteli TV koltukları için elektrikli aktüatör sistemleri

TV koltukları gibi zarif konfor mobilyaları geliştirmek hiç kolay değildir. Müşteriler, kusursuz ve sessiz çalışan ve bozulmadan yıllarca kullanabilecekleri ürünler görmek isterler. Ayrıca kumanda kolay bir kullanım sunulmalıdır ve istendiği şekilde çalışmalıdır. LINAK® aktüatörlerini tercih ettiğinizde tüm bu ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz:

  • Daha az kablo kullanarak kaliteli hareket
  • Tasarımınıza uyum için yapılandırma seçenekleri
  • Estetikten ödün vermeden tasarım yapabilme özgürlüğü
 

LINAK®, konfor mobilyaları için yenilikçi hareket çözümleri üzerine neredeyse 20 yıllık deneyime sahiptir. Tasarım ve fonksiyonu ikisinden de ödün vermeden optimize etmek hiç kolay değildir. Fakat başarılı bir ürün geliştirmenin püf noktası belki de burada. Bizim işimiz, size dünyanın en güvenilir sistemini sunmak ve aynı zamanda tasarımlarınızı özgürce geliştirebilmenizi sağlamaktır. Peki, bunu nasıl yapıyoruz?

Zayıf noktaları gideriyoruz ve kaliteyi artırıyoruz
Ezilen ve kırılan kablolar, hareket sistemlerinde arızanın veya kötü performansın genelde başlıca nedenidir. LINAK, çözümlerinde hareket sistemlerini kontrol birimlerine bağlamak için kablosuz Bluetooth® teknolojisini kullanır. Ürünü katlayan noktalardan geçen kabloları gidererek arızaların nedenini de gidermiş olur ve müşterilerinize güvenilir performans sunabilirsiniz.

TV koltuğunuzu özelleştirebilmenizi sağlıyoruz
İki koltuk tasarımı hiçbir zaman aynı olmaz. Ayrıca, değişen moda ve trendler ile birlikte mobilya tasarımı da hızla değişiyor. Hareket sistemlerimiz, aktüatör hızını veya strok uzunluğunu koltuk tasarımınıza uyacak şekilde yapılandırabilmenizi (ve gerektiğinde yeniden değiştirebilmenizi) sağlar. Sistem modüler olsa ve size birçok seçenek sunsa bile, her parça "tak çalıştır” özelliğine sahip olduğundan dolayı montajları son derece hızlı ve kolay hâle gelir.

“Görünmez” hareket çözümü ile tasarımlarınıza özgürlük
TV koltuklarında kullanılan aktüatör sistemleri, koltuğun tasarımında tamamen kaybolabilmelidir. LINAK’ın TV koltuklarına yönelik sunduğu çözümler, benzer sistemlerden daha az parçadan oluşur. Ayrıca son derece küçük olduklarından dolayı koltuk içerisinde kolayca gizlenebilir. Bu sayede tasarımcılarınız tasarımlarını özgürce geliştirebilir. 
Eğer TV koltuğu sistemlerine yönelik yüksek kaliteli aktüatör sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.   

 
Ayrıntıları göster
LA10 ve BP12

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Dosyalar

HOMELINE ürünlerine genel bakış

Sahip olduğu düşük ses seviyeleri ve boyutları ile hem yaylı hem latalı yataklarda kullanılan TWINDRIVE sistemlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

TV koltukları için aktüatör sistemleri

TV koltukları için aktüatör sistemleri

Ayarlanabilir TV koltukları için geliştirdiğimiz, kablosuz kumandaya sahip güvenilir aktüatör sistemlerimizi keşfedin. Bu sistemi tüm değer zincirini göz önünde bulundurarak geliştirmek için gerekli araştırmaları yaptık.

Görüntüle

Konfor mobilya uygulamaları

LINAK’ın aktüatör çözümleri; konfor yatağı, televizyon koltuğu ve kanepe gibi uygulamalara hareket kazandırarak mobilyanıza daha fazla konfor kazandırır.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.