Contact us here
Hasta bakım yatakları

Bakımevi tipi hasta tedavi yatakları

Yaşlı nüfusun giderek artması ve hasta bakımı için daha az personelin bulunması, hasta bakım yataklarına olan ihtiyacı artırmaktadır. Yatağa optimum hareket özellikleri kazandırarak hastalara daha fazla rahatlık ve güvenlik sağlayan LINAK aktüatör çözümleri, bakımevlerinin bilgi ve dijital hizmet sistemlerine de bağlanarak hasta bakımında verimliliği artırır.

LINAK ürünleriyle donatılmış bir bakımevi yatağı

Bakımevi tipi hasta tedavi yatakları için sistem çözümleri

Bakımevi tipi hasta tedavi yatakları, yaşamlarını bağımsız olarak sürdüremeyen hastalara uzun vadeli tıbbi ve kişisel bakım hizmetleri veren bakımevlerinde kullanılır. Bu hastaların birçoğu bakımevinde uzun süreli veya devamlı olarak kalmaktadır. Bu yataklar, ayrıca rehabilitasyon ve kısa süreli yatış hizmetlerinde uzmanlaşan bakımevlerinde de kullanılmaktadır.

Bakımevi tipi hasta tedavi yatağı nerede kullanılırsa kullanılsın, hastanın rahatlığını ve güvenliğini desteklemeli ve bakıcıya veya tedavi uzmanına daha ergonomik çalışma koşulları sağlamalıdır.

LINAK®, ayarlanabilir sırt desteği, bacak desteği, yükseklik ve/veya diz desteği gibi elektrikli hareket çözümleri sayesinde hastaya daha fazla konfor ve bakıcıya daha fazla ergonomi sağlamaktadır. Zemine yakın yükseklik ayarı, yataktan düşme nedeniyle yaralanma riskini düşürmesi sayesinde, yatağa bağımlı yaşayanlar için sunulan güvenlik özelliklerinden yalnızca biridir. “Güvenli giriş/çıkış yüksekliği”, hastanın yatağa girişini ve yataktan çıkışını kolaylaştıran ve aynı zamanda yatağın güvenliğini artıran bir diğer özelliktir.

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, yumuşak ve sessiz hareketten çok daha fazlasını sunmaktadır. Bu özelliklerin kattığı değeri düşünün:

  • Intelligent Care Solutions™, hastaya rahatlık ve güvenlik sağlayan optimize edilmiş çözümler sunar
  • LINAK LCi™ ve dijital hizmetler ile hasta bakımında gelişmiş verimlilik
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, yatağın daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar

Intelligent Care Solutions: Hareketten fazlasını sağlar
LINAK’ın modüler bir platform temelinde geliştirilmiş akıllı OpenBus™ sistemi, hastanın karanlıkta yataktan çıktığında önünü görmesini kolaylaştırarak düşme kazalarının önlenmesine yardımcı olan Yatak Altı Aydınlatması gibi daha fazla fonksiyon ve konfor sağlayan çeşitli aksesuar çözümleri sunmaktadır.

Dijital hizmetleriyle hasta bakımında daha fazla verim
Haricî sistemlere bağlanabilirlik sağlayan LINAK Communication Interface™ (LCi), yataktan kalkma veya temizlik bildirimlerinin akıllı telefon, bilgisayar veya merkezî hemşire panosu üzerinden alınabilmesini sağlar. Yatak ile üçüncü tarafların cihazları arasında kurulan bağlantı, hasta yatağının bakımevindeki bilgi sistemine entegre edilebilmesini sağlayarak hasta bakımında verimliliği artırır.

Güvenilir kontrol ve hareket önemlidir
LINAK, sorunsuz çalışan güvenilir ve uzun ömürlü ürünleriyle bilinmektedir. Hastane yataklarının fonksiyonel hareket özelliklerine sahip olması kritik önem taşıdığından, teknik destek sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayan LINAK OneConnect™, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve yatağın daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster
LINAK ürünleriyle donatılmış aktüatörlü bakımevi tipi hasta yatakları play-icon

Aktüatörlü bakımevi tipi hasta bakım yatakları

Dosyalar

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now