Aksesuarlar

BA18

Sağlık sektöründe çeşitli uygulamalarda kullanılan aktüatör sistemleri için yedek LINAK batarya (1,3 Ah 24V) Tercihe bağlı olarak IPX6 Washable sınıfında korumalı olarak temin edilebilir.

BA18

Entegre şarj birimi olmayan uygun maliyetli bir kurşun-asit batarya olan BA18; CB6, CB9, CB12 ve CB6S serisi kontrol kutuları ile birlikte kullanılmaktadır.

Kontrol kutusuna fiş ile bağlanan bataryanın değişimi son derece kolaydır.

Batarya, arka tarafında bulunan bir havalandırma membranı ile donatılmıştır. Bataryanın ürettiği gazların tahliye edilebilmesini sağlayan bu membran, aynı zamanda suyun girmesini önler.

BA18 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.