Contact us here
Endüstriyel Otomasyon

Paketleme makineleri

LINAK elektrikli aktüatörler, makineleri farklı ürün şekilleri ve boyutlarına göre ayarlayarak paketleme işlemlerinde otomasyona olanak sağlamaktadır.

Paketleme makineleri

Paketleme makineleri için hepsi-bir-arada aktüatörler

Endüstriyel paketlemede otomasyon gereksinimi her geçen gün artmaktadır. Esneklik önemli bir etkendir ve makinenin farklı paket boyutlarına ve şekillerine göre hızla ayarlanabilmesi öncelikli konuların başında gelmektedir. Ancak bunu sağlamak için genellikle daha karmaşık sistemler ve büyük yatırımlar gerekmektedir. Elektrikli aktüatörlerle, rekabet avantajı sağlayacak birçok özelliğe sahip güvenilir bir çözüm elde edersiniz.

  • Düşük enerji tüketimine sahip, çevreci ve temiz sistemler
  • Bakım gereksinimi düşük, hepsi-bir-arada çözümler
  • Yerel tedarikçilerden uygun maliyetli çözümler

Günümüzün endüstriyel paketleme sektörünün beklentisi, “daha büyük, daha iyi ve daha hızlı” olarak ifade edilebilir. Genel trend, elektrikli sistemlerdir. Müşteriler, makine yüksekliğini izlemek ve hassas biçimde ayarlamak, güvenlik kapaklarını kaldırmak ya da kapatma üniteleri gibi birimlerin konumunu tam istenen şekilde ayarlamak istemektedir. Bunların, tabii ki, hepsinin en kısa zaman içinde yapılması da önemli bir faktördür. 

Çevre dostu çözümleri tercih edin ve enerji tasarrufu sağlayın
Elektrikli aktüatörlerde, enerji tüketimi yüksek kompresörler ya da yağ pompaları bulunmaz. Bu sayede aktüatör, bekleme modundayken, yani hareket etmiyorken çok az enerji kullanır. Ayrıca, elektrikli aktüatörlerde hortum bağlantıları gibi arızalanmaya açık noktalar bulunmaz. Bu sayede çevreyi ya da paketleri kirletebilecek yağ sızıntıları olmaz. LINAK aktüatör çözümleri, mümkün olan en düşük CO₂ ayakizine sahiptir.

Gelişmiş basitlikten yararlanın ve bakım maliyetlerinizi düşürün
Hortumların, pompaların ve kompresörlerin kullanılmaması, elektrikli aktüatörlerinizin bakım gereksinimini ortadan kaldırır. Aynı zamanda, kompakt LINAK tasarımı ve birçok farklı boy seçeneği sayesinde aktüatörlerin montajı da çok kolaydır. Akıllı çözümler, neredeyse her kontrol sistemine bağlanabildiğinden daha fazla izleme, kontrol ve otomasyon olanakları sunmaktadır.

Maliyetleri azaltın ve çalışılamayan süreleri en aza indirin
LINAK aktüatörlerinde, diğer aktüatör türlerine göre daha az mekanik parça bulunmaktadır. Tüm ürünler, piyasaya sürülmeden önce kapsamlı testlere tabi tutulurlar. Bu sayede daha az aşınırlar, daha uzun kullanım ömrü sunarlar ve daha az arızalanırlar. Genel olarak kolay entegrasyon ve hepsi-bir-arada sistemler, çözümlerimizi tak çalıştır (plug-and-play) olmasını sağlar. Ayrıca LINAK uzmanları, size mümkün olan en uygun maliyetli çözümü bulmada yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Ayrıntıları göster
LA12 lineer aktüatör
LINAK elektrikli aktüatörleri – Ambalajlama makinelerinde hassas hareketlilik play-icon

LINAK’ın elektrikli aktüatörleri – Ambalajlama makinelerinde hassas hareketlilik

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Dosyalar

Endüstriyel otomasyon çözümleri

Sunduğumuz bu broşürde, endüstriyel otomasyonda verimliliği artırabilecek aktüatör sistemlerinin nasıl yerleştirilebileceğine dair çeşitli seçenekler bulabilirsiniz.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Endüstriyel otomasyon çözümleri

LINAK aktüatörleri, modern endüstriyel otomasyonda akıllı hareket, hassas ayarlama ve doğru yükleme olanakları sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Paketleme makineleri ile ilgili videolar

Paketleme makinelerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik play-icon

LINAK aktüatör çözümleri – Endüstriyel otomasyon uygulamaları için mükemmel hareketlilik

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now