Contact us here
Dış Mekan Güç Ekipmanları

Çim biçme makineleri

LINAK aktüatörleri, çim biçme makinesi platformlarının, silindirlerinin ve sürgülerinin hassas biçimde otomatik olarak ayarlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca operatörler için daha fazla ergonomi sunmaktadır.

Çim biçme makinesi

Çim biçme makineleri için dayanıklı aktüatör çözümleri

Golf sahası görevlileri ve bahçe düzenleyicileri çim biçme makinelerinde uzun saatler geçirmektedirler. Günümüzde, operatörler için daha ergonomik bir çalışma ortamı sunmaya, zaman ve enerji tasarrufu sağlamaya daha fazla önem verilmektedir. Elektrikli aktüatör çözümleri, hem OEM’lere hem de müşterilere sağladığı sayısız avantajla tüm bunların karşılanmasına önemli bir role sahiptir:

  • Bakım gereksinimi olmayan dayanıklı anahtar teslimi çözümler
  • Araç kontrol sistemleriyle kolayca entegre edilebilen akıllı aktüatörler
  • Güvenilir, esnek, enerji tüketimi düşük çözümler

Profesyonel bahçe düzenleyicileri ve golf sahası, parklar ve diğer büyük alanlardaki çimlerden sorumlu görevliler için doğruluk ve hassasiyet en önemli hususlardır. Farklı çim türleri, farklı şekillerde biçildiğinden kesicilerin uygun şekilde ayarlanması gerekmektedir. Akıllı aktüatör çözümleri, kesici konumunu optimize etmekte ve operatörler için ayarlanabilir koltuklar ve direksiyonlarla daha ergonomik bir çalışma ortamı yaratmaktadır.

Dayanıklı, denenmiş ve test edilmiş çözümlerden yararlanın
LINAK uygulamanıza kolayca eklenebilecek anahtar teslimi çözümler sağlamaktadır. Hortum, pompa ya da kompresörlerin kullanılmıyor olması, diğer aktüatör çözümlerine göre montajı önemli ölçüde kolaylaştırmakta ve bakım gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. LINAK aktüatörlerinin, suya, toza ve kirlere karşı dayanıklı olduğu test edilmiştir. Aslında en zorlu ortamlarda bile sorunsuz biçimde çalışabilmektedirler.

Sürücünün kesici konumlarını izleyebilmesini sağlayın
LINAK’ın aktüatör çözümleri, mevcut kontrol sistemlerine kolayca entegre edilebilir ve her türlü uygulamada rahatlıkla kullanılabilir. Dahili konum geri bildirimi ve paralel çalışma gibi özellikler sürücünün çim biçme makinesinin koltuğundan her şeyi izlemesine ve en iyi sonuçları ortaya koymasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca düşük voltajlı DC çözümlerinin kullanılması daha güvenli ve çevre dostudur.

Çevre dostu aktüatörlerle verimi artırın
Elektrikli aktüatörler CO₂ açığa çıkarmaz ve yağ sızıntısı yapmaz. Enerji tüketimi düşüktür. Ayrıca sadece hareket ederken enerji harcarlar. Aşınmanın en aza indirilmesi ve hizmet ömrünün uzaması sayesinde hidrolik sistemlere kıyasla daha çevre dostudur. Elektrikli çözümler, daha az sayıda bileşen kullanılması ile daha uygun maliyetlidir. Ağır 15.000 N’luk kaldırma kuvvetine sahip çözümlerden, kompakt ve hafif çözümlere kadar her türlü gereksinimi karşılayacak esnekliği sunmaktadır.


Ayrıntıları göster
LA36 lineer aktüatör
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Dış mekân mobil uygulama çözümleri

Bu dosyamız, çim ve bahçe bakımına yönelik elektrikli ürünler geliştiren şirketlere, parça ve aksesuar sağlayan tedarikçilere ve ilgili diğer hizmetlere ışık tutmaktadır.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Dış mekan mobil uygulamaları

LINAK aktüatörler, çim biçme makineleri platformlarından iş araçlarındaki çekmeli tip elemanlara kadar her türlü bileşenin hassas biçimde ayarlanmasını sağlar.

Ayrıntıları göster

Çim biçme makineleri ile ilgili videolar

Çim biçme makinelerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now