Contact us here
Araç Liftleri

Engelli araçları

LINAK elektrikli aktüatörler, engelli araçlarının, tekerlekli sandalye rampaları ve engelli araçlar için asansörlerin düzgün ve düşük gürültülü hareketini sağlar.

Engelliler için araçlar

Engelli araçları için aktüatör çözümleri

Yaşlı nüfusun artması, özel olarak tasarlanmış araçlara olan ihtiyacın artmasına neden olmaktadır. Bu durum arabalar için engelliler uygun uygulamaların geliştirilmesine daha fazla önem verilmesini sağladı. Liftler, kapılar, bagaj kapakları ve rampaların, çok kolay kullanımlı, esnek, dayanıklı ve hepsinden önemli güvenli olması gerekmektedir. LINAK aktüatörler tüm bunların gerçekleştirilmesinde OEM’ler için birçok önemli avantaj sağlamaktadır.

  • Kolay entegre edilebilen ve güvenli kullanım olanağına sahip, düşük enerji tüketimli aktüatörler
  • Kolay monte edilebilen ve bakım gerektirmeyen çözümler
  • Zorlu koşullara dayanıklılığı test edilmiş ürünler

Engelliyseniz birçok işi yapmak sizin için çok zordur. Bir arabada basit uygulamaların sürücü koltuğundan kontrol edilebilmesi gerekmektedir. Arabaya binip inmek de zor olabilmektedir. LINAK, kayar kapılar, koltuğun, direksiyon simidinin, basamakların ayarlanmasının, yanı sıra, uzaktan kumandalı bagaj kapakları, tekerlekli sandalye rampaları ve liftleri gibi olanaklar sunmanıza imkan tanıyan aktüatör çözümleri sağlamaktadır.

Güvenilir aktüatörlerle güvenliği artırın
LINAK aktüatörleri, akıllıdır ve birçok kontrol sistemine kolayca entegre edilebilmektedir. Sürücüler, sürekli geri bildirim sayesinde görülemeyen yerlerdeki bileşenleri takip edebilir ve hareketlerini ayarlanabilirler. Kompakt tasarımları ve 12 ya da 24 V DC elektrik sistemleri, elektrikli aktüatörlerin entegrasyonunu daha da kolay hale getirmektedir.

Bakım gerektirmeyen çözümler kullanın
Elektrikli aktüatörlerde, hidrolik ve pnömatik sistemlerin aksine, hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Bu durum yağ sızıntısı riskini ve periyodik bakım gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. LINAK çözümleri, sadece bir elektrik bağlantısı ve aktüatörü kontrol kutusuna bağlayan bir veri kablosu gerektirdiğinden, çok daha kolay monte edilmektedir.

Denemiş ve test edilmiş ürünlere güvenin
LINAK’ın tüm ürünleri, dayanıklılık ve uzun hizmet ömrü sağlamak için kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Yüksek IP (Uluslararası Koruma) sınıflandırması, aktüatörlerin, karşı karşıya kaldıkları zorlu ortamlara karşı dayanıklı olduğunu göstermektedir.
Ayrıntıları göster
LA25 lineer aktüatör
Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Araç ve mobilite çözümleri

LINAK, engelli kişilere yönelik her türlü özel araç içi tertibat için çeşitli düşük voltajlı aktüatör çözümleri sağlayabilir. LINAK’ın bu uygulama için neden mükemmel bir partner olduğunu bu broşürde keşfedin.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Araçlar için çözümler

LINAK aktüatörler, araç sahiplerinin bagaj kapaklarını açmasını, rampaları ve basamakları indirmesini ve araçlarında aynaları ayarlamasını sağlamaktadır.

Ayrıntıları göster

Engelliler için araçlar ile ilgili videolar

Engelli sürücüler ve yolcular için araçlarda kullanılan elektrikli aktüatör teknolojisi hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now