Contact us here
Araçlar

Araçlar için çözümler

LINAK aktüatörler, araç sahiplerinin bagaj kapaklarını açmasını, rampaları ve basamakları indirmesini ve araçlarında aynaları ayarlamasını sağlamaktadır.

Araçlar için aktüatör çözümleri

Tüm dünyada, araçların güvenliğini ve performansını artırıcı özelliklerin otomasyonuna daha fazla önem verilmeye başlandı. Örneğin yaşlı insan sayısının artmasıyla engelli araçlarına olan talebin artması beklenmektedir. LINAK aktüatörleri sundukları çok sayıdaki avantajla OEM’lerin bu zorlu pazarlarda rekabet avantajı elde etmesine yardımcı olmaktadır:

  • Dayanıklılığı test edilmiş güçlü ve güvenilir aktüatörler kullanın
  • Kompakt ve bakım gerektirmeyen çözümleri kolayca monte edin
  • Daha düşük fiyatla akıllı ve sürdürülebilir sistemler sunun 

Tüm dünyada araç üretimi yapan OEM’ler için esneklik, sürdürülebilir ve fiyat, rekabet açısından en önemli parametreler olacaktır. Elektrikli aktüatörlerin, her türlü araca, hatta gelişmiş engelli araçlarına bile takılabilecek kadar esnek olması gerekmektedir. Aynı zamanda, CO₂ ayak izinin azaltılması ve fiyatların da mümkün olduğunca düşük olması önemlidir. LINAK aktüatörler araç sahiplerinin bagaj kapağını uzaktan kumanda ile açmasına ya da arabalarındaki tekerlekli sandalye rampasını indirmesine yardımcı olmaktadır.

En zorlu koşullarda çalışabildiği test edilmiştir
Araçlar ve dolayısıyla hareket sağlayan aktüatörleri de her türlü hava koşuluna maruz kalmaktadır. İşte bu nedenle LINAK ürünleri, çeşitli dayanıklılık testlerine tabi tutulurlar. Dolayısıyla dondurucu soğukta, sıcak yaz güneşinde ya da yoğun yağmur altında sorunsuz biçimde çalışabilirler.

Bakım gerektirmeyen, kolayca monte edilebilen çözümler
Elektrikli aktüatörlerde hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Sadece bir elektrik kablosuna ve kontrol kutusuna bağlanan bir veri kablosuna ihtiyacınız vardır. Bu sayede çok kolay monte edilirler. Ayrıca uzmanların müdahalesini gerektirebilecek arızalanmaya açık noktaları da yoktur.

Kolay entegre edilebilen akıllı, sürdürülebilir çözümler
LINAK elektrikli aktüatörleri, akıllıdır ve neredeyse tüm kontrol sistemlerine geri bildirim verebilmektedir. Bu sayede sürücüler tarafından kolayca izlenebilirler ve uzaktan kontrol edilebilirler. Aktüatörler düşük voltajla çalışır ve beklemedeki güç tüketimleri neredeyse sıfırdır. Bu sayede diğer sistemlere kıyasla sürdürülebilirlik ve güvenlik seviyeleri çok daha yüksektir.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır? play-icon

Endüstriyel uygulamalarınıza Tak Çalıştır (Plug & Play™) hareket çözümleri nasıl sağlanır?

Dosyalar

Araç ve mobilite çözümleri

LINAK, engelli kişilere yönelik her türlü özel araç içi tertibat için çeşitli düşük voltajlı aktüatör çözümleri sağlayabilir. LINAK’ın bu uygulama için neden mükemmel bir partner olduğunu bu broşürde keşfedin.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now