Contact us here
Çiftçilik

Hayvan yetiştiriciliği için havalandırma sistemleri

Elektrikli aktüatör sistemleri, dışarıdaki hava koşullarına göre temiz hava akışını akıllı biçimde ayarlayarak ahırlardaki ve çiftliklerdeki hayvanların sağlıklı kalmasına yardımcı olmaktadır.

Ahır havalandırma sistemleri

Güvenilir havalandırma ile hayvanların sağlığını koruyun

Besi hayvanlarının refahına ve genel olarak yiyecek üretiminde kusursuz hijyene verilen önem her geçen gün artmaktadır. Ahır içindeki daha iyi iklim koşulları talebinin, beklenen verimlilik oranlarını karşılaması gerekmektedir. Akıllı aktüatörlerle sağlanan havalandırma birçok avantaj sunmaktadır:

  • Besi hayvanları için konforun ve iklimin iyileştirilmesi için temiz hava akışını ve sıcaklığı ayarlayın
  • Havalandırmanın optimizasyonu için koşulları izleyin ve verileri toplayın
  • Kolay monte edilebilir, neredeyse hiç bakım gerektirmeyen esnek çözümlerden yararlanın

Besi hayvanlarının ahırda sağlıklı ve rahat olması hayvan yetiştiriciliğinde en önemli hususların başında gelmektedir. Temiz hava akışı, sıcaklıklar ve CO₂ seviyeleri gibi parametrelerin izlenmesi ve dışarıdaki hava koşullarına göre dengelenmesi gerekmektedir. Elektrikli aktüatör çözümleri, ahırın her yerindeki giriş vanalarını, havalandırma damperlerini ve kapak kaldırma sistemlerini hareket ettirebilmekte ve sisteme uygun geri bildirimler gönderebilmektedir.

Hava kalitesini izleyin ve kontrol edin
Ahırlar için modern havalandırma sistemlerinin, sadece pencerelerin açılma ve kapatılmasından çok daha fazlasını yapabilmesi gerekmektedir. Sağlık açısından zararlı gazların ve tozun dışarı atılması gerekmekte, sıcaklık ve CO₂ seviyelerinin tam istenen seviyede olması beklenmektedir. LINAK aktüatör çözümleri ile hava kalitesini izleyebilir, herhangi bir zamanda temiz hava girişini kontrol edebilirsiniz.

Aktüatörlerden geri bildirim alın
Ahırlardaki iklim koşulları, dışarıdaki hava koşullarından etkilenir. Akıllı aktüatör çözümlerinden gelen geri bildirimlerin, iklim sensörü sistemlerinden gelen verilerle bir arada kullanılması sayesinde ahır havalandırmasının izlenmesi ve otomatikleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Kolay ve özelleştirilmiş çözümler kullanın
Ahırların hepsi birbirinden farklıdır. Dolasıyla LINAK aktüatör çözümleri, çoğu sisteme sorunsuz biçimde entegre edilecek ve her türlü gereksinime uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tozlu, nemli, hatta ıslak ortamlar gibi en zorlu koşullarda çalışabilirler. Bakım gerektirmezler.

Ayrıntıları göster
LA25 lineer aktüatör
Elektrikli aktüatör çözümleri – Sabit havalandırma sistemlerinde kademesiz ayarlama imkânı play-icon

Elektrikli aktüatör çözümleri – Sabit havalandırma sistemlerinde kademesiz ayarlama imkânı

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Havalandırma ve tarım çözümleri

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleri, devamlı rutubet, toz ve sıcaklık değişimlerine maruz kalan zorlu koşullar için tartışmasız bir seçimdir. Biz, sağlıklı işleyen havalandırma sistemlerinin çiftçi açısından öneminin bilincindeyiz.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Çiftçilik için aktüatör çözümleri

Elektrikli aktüatörler, dünyanın dört bir yanındaki ahırlarda iklim kontrolüne yardımcı olmakta, yemleme otomasyonu sistemlerini performansını artırmakta ve akıllı havalandırma olanakları sunmaktadır.

Ayrıntıları göster

Ahır havalandırma sistemleri ile ilgili videolar

Ahır havalandırma sistemlerinde kullanılan elektrikli aktüatör teknolojileri hakkında daha fazla bilgi alın. İlham almak için videolarımızı izleyin.

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz play-icon

IC ve BUS iletişim sistemleri sayesinde, aktüatörlerinizi kolayca izleyebilirsiniz

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now