Contact us here
Ürün deneyim hikâyesi

TELMEK, LINAK aktüatörlerinin kalitesiyle rekabette bir adım öne geçiyor

TELMEK, kontrol odası konsollarını ihtiyaçlar doğrultusunda ekranlara açılı hareket verecek şekilde geliştirmek istediğinde, çözümü LA31'de buldu.

TELMEK, LINAK aktüatörlerinin kalitesiyle rekabette bir adım öne geçiyor

Müşteri deneyimi ve kaliteyi her şeyin önünde tutan TELMEK, ergonomiyi işlevsellikle buluşturarak komuta kontrol odası konsollarında kalite standardını 5 yıldan fazladır LINAK® ile belirlemektedir. 1994 yılında kurulmuş olan TELMEK A.Ş. Bilişim Teknolojileri, Elektronik, Otomotiv, Demiryolu ve Savunma sektörünün ihtiyacı olan mekanik parçaları ileri teknoloji ve mühendislik uygulamalarıyla 5000 m² üretim tesisinde faaliyet göstermektedir. 

TELMEK, gözetleme odalarında, boru hattı izleme odalarında, fabrika kontrol odalarında, hava trafik kontrol odalarında kullanılan komuta kontrol odası konsollarında LINAK çözümlerini kullanmaktadır. İlk başta yapılan tasarımlarda, firma konsolların yükseklik ayarında DL5 kullanıyordu. Ancak ilerleyen yıllarda sadece piyasadaki ihtiyaçları analiz etmekle kalmayıp, müşterilerden gelen geri bildirimlerle de LA31 kullanarak ekranlar için ön panellerin açılı hareketi ile tasarımlarını iyileştirmeye karar verdi. Özellikle 7/24 aktif olarak çalışan hava trafik kontrol odalarında, güneşten ve ışıktan gelen yansımayı önlemek için açılı hareket çok tercih edilen hareketlerden birisidir. Hem yükseklik ayarı hem de açılı hareket kontrol odalarında çalışan farklı personellerin hem boy farklarını elimine etmekte hem de görevlerini daha verimli olarak yerine getirmelerini sağlamaktadır.

 

Kalite fark yaratır

TELMEK, niş ürünler üreten bir firma olarak, dünya çapındaki sözleşmeler için teklif vermektedir. Bu noktada, kalite, rakiplerinden farklılaşmak için stratejilerinin bir parçası ve hiçbir koşulda ödün vermedikleri bir konudur. TELMEK Genel Müdürü Sayın Bülent Özkan Özönder, “LINAK dünya çapında bir şirkettir ve dünya çapında ofisleri bulunmaktadır. Ürünlerimizi diğer ülkelere teslim ederken, herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda LINAK'ın kalitesine ve geniş satış & servis ağına güveniyoruz. Ayrıca bize sağlanan LINAK standartları ve belgeleri, FAT ve SAT kabullerinde çok yardımcı oluyor” diye dile getirmektedir.

“LINAK ürünleriyle tasarlanan konsollarımız 5 yıldan fazladır sorunsuz çalışıyor. Arızasız çalışan ürünler hem ürünün kalitesini gösterir hem de firmalar arası güven oluşturmayı sağlamaktadır. LINAK beklentilerimizi karşılıyor ve bu nedenle LINAK'ı çözüm ortağı olarak görüyoruz” diyerek sözlerine devam etmiştir.

TELMEK, LINAK aktüatörlerinin kalitesiyle rekabette bir adım öne geçiyor

TELMEK, LINAK aktüatörlerinin kalitesiyle rekabette bir adım öne geçiyor

 

Müşteriyle yakın temas halinde olmak, beklentilerini anlamamıza ve bize ihtiyaç duyduklarında hazır olmamıza yardımcı olur. TELMEK ile devam eden birkaç projemiz var ve kazan-kazan ilişkisi kurmaya devam edeceğiz.

Yenilikçi ruha sahip olan TELMEK ekibi, çalıştıkları dinamik pazarı ve modern çağın ergonomi ve işlevsellik konularında giderek artan gerekliliklerini göz önünde bulundurarak, kontrol odası masalarını devamlı olarak geliştirmektedirler.

İnsanlara daha iyi bir yaşam sunmanın yolu sürdürülebilir geliştirmeden geçer. Çığır açan elektrikli aktüatör teknolojilerini pazarı ve müşterilerini dinleyerek geliştirmeyi ve TELMEK gibi orijinal ekipman üreticilerini aralıksız desteklemeyi ilke edinmiş olan LINAK’ın amacı, müşterilerine rekabet üstünlüğü kazandırmak ve başarılarını gelecekte sürdürmelerinde gerekli desteği sunmaktır. Sizde LINAK Türkiye ile bugün iletişime geçerek, rekabette bir adım öne geçin.

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now