Teknoloji ve trendler

Kaldırma kolonunun tasarımı, modern ofis masalarının görünümünü nasıl etkiler?

Kullanıcıların oturarak/ayakta çalışmalarına olanak tanıyan masaların modern ofislerin vazgeçilmez demirbaşları hâline geldiği günümüzde, özelleştirilebilir tasarımlara olan talep de giderek artmaktadır. Tasarımcılar ve üreticiler, hem esnek olan hem de aynı zamanda kolayca entegre edilebilen, çeşitli kolon şekilleri ve renkleri ile sunulan ve belirli performanslara sahip sistemler aramaktadır.

Modern ofis ortamlarında birinci sınıf tasarımların önemi, hâlen daha büyük bir rol oynamaktadır. Şirketler ve çalışanları, yalnızca kullanışlı olmakla kalmayıp aynı zamanda kurumsal kültürlerine uyan, motive eden ve görsel kurumsal kimliklerine uyan mobilyaları tercih etmektedirler.

LINAK®, sunduğu çalışma masası sistemleri ile üreticilere tasarım esnekliği sağlayarak bu trendi desteklemektedir.

Tasarım size ait olsun
LINAK® çalışma masası sistemlerinin her biri kolayca entegre edilebilecek şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede, bir üretici olarak siz şu sorulara odaklanabilirsiniz: Benim stilim ne? Çalışma masası tasarımıma hangi karakteri kazandırmak istiyorum? 
Birbirinden farklı LINAK kaldırma kolonları, çeşitli şekillere ve ebatlara sahiptir. Bu sayede, stiliniz ne olursa olsun, size uygun bir çözüm bulabilirsiniz. Sunduğumuz seçimler arasında 2 veya 3 aşamalı dikdörtgen, yuvarlak, elips ve kare profiller standart veya baş aşağı modelleriyle mevcuttur.

Teknik açıdan bakıldığında, kaldırma kolonlarınızı özelleştirebilmenizi sağlayacak zengin seçenekleri burada bulabilirsiniz. Çeşitli braketler ekleyebilir, yerleşik bir Anti-Collision™ sensörü ekleyebilir veya standart yük kapasitesini (800 N/kolon) ağır yük kaldırabilecek kapasiteye (1,200 N/kolon) yükseltebilirsiniz.

Kaldırma kolonunun tasarımı, modern ofis masalarının görünümünü nasıl etkiler?

Gerçek renklerinizi kullanın
Benzersiz tasarımlar yönündeki trend, benzersiz masa tasarımları ve dolayısıyla benzersiz seçenekler gerektirmektedir. Çalışma masalarına yönelik geliştirilen LINAK® ürünleri; siyah, gri ve beyaz olmak üzere üç standart renkte sunulmaktadır. Bu renkler her türlü masa tasarımı ile kolayca uyum sağlar.

Fakat masanızı sizin kullandığınız renklere sahip bir sistem ile tasarlamak istiyorsanız, tüm kaldırma kolonları ve ayaklar tabii ki tercih ettiğimiz renklerde de temin edilebilir.

 
DL PLUS

Sade tasarım seçenekleri
Özellikle sade bir tasarımı tercih ediyorsanız, LINAK belirli kaldırma kolonlarının DL PLUS™ seçeneklerini de sunmaktadır.  Bu seçenekler şu anda DL6 ve DL5 (dikdörtgen), ve DLl9 ve DL18 (kare)  kolon modelleri için sunulmaktadır. Bu kaldırma kolonu seçenekleri, özellikle görünebilen detaylar düşünülerek geliştirilmiştir. Bu tasarımlar, DL PLUS kaldırma kolonlarına gizli kayma pedleri ve düz kenarlar kazandırır.

 

Eğer LINAK® çalışma masası sistemleri ve bu sistemlerin tasarımlarınıza nasıl uyarlanabileceği hakkında daha fazla bilgi isterseniz, lütfenbölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

 
DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım play-icon

DL PLUS: Kaldırma kolonları için sade bir tasarım

Dosyalar

DESKLINE ürünlerine genel bakış

Eğer çalışma masaları veya tezgâhları geliştiriyorsanız, yüksekliği ayarlayabilen elektrikli aktüatör çözümlerinden faydalanarak rakipleriniz karşısında fark yaratabilir ve işinizi geliştirebilirsiniz.

Görüntüle

Ofis masası çözümleri

Ofis masalarının elektrikli ayarlama sistemleriyle donatılması, günümüzün dinamik ve yeni çalışma şekillerini destekleyen bir konsepttir.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.