Haberler 6 Temmuz 2020

Akıllı ev çözümlerine bir yenisi eklendi: Konfor yatakları için Voice Control

LINAK, ayarlanabilir konfor yataklar için sunduğu kapsamlı sesli kontrol çözümü ile yatak markalarına geleceğin ev otomasyonuna adım atmalarında destek oluyor. İhtiyacını duyduğunuz tüm fonksiyonları sunan çözüm, hem siz hem de müşteriniz tarafından kolayca kurulabilir.

Ev otomasyonu ve sesli kontrol, günümüzde muhtemelen en hızlı büyüyen trendlerden biri olan akıllı evlerde öne çıkan iki özelliktir. Evimizde ısıtmayı, havalandırmayı, aydınlatmayı, kapı kilidini veya çalan müziği yalnızca sesimiz ile kontrol etmemiz mümkün. Google ve Amazon gibi pazar liderleri, bu konudaki gündemi belirlemek amacıyla bu yöndeki çözümlerini devamlı geliştirmektedir. Doğal olarak LINAK® da bu konuda yeni ve inovatif çözümler sunmaktadır.

Özel konutlarda kullanılan ürünlerin sesli kontrolü, yeni bir standarda dönüşmektedir. Kullanımı kolay ve etkili olan sesli kontrol, kullanıcıların evdeki cihazlar ile rahat ve doğal biçime etkileşimde bulunabilmesini sağlamaktadır.

Konfor yatakları akıllı evlere nasıl dâhil edilir?
Geliştireceğiniz bir sonraki ayarlanabilir konfor yatağınızı akıllı evlere kolayca entegre edebilmeniz için, “Voice Control” paket çözümümüzü geliştirdik. Bu paket; bir LINAK Wi-Fi modülünden, özelleştirilebilen bir uygulamadan, bir bulut çözümünden ve bir dizi sesli kontrol fonksiyonundan (sesli kontrol ünitesinin markasına bağlıdır) oluşmaktadır.

Tüm bunlar belki kulağa karmaşık ve zor gelebilir; fakat çözümün uygulanmasını sizin için oldukça kolay hâle getirdik. Bir LINAK® Wi-Fi kutusundan, bulut tabanlı sistemden, çeşitli sesli kontrol fonksiyonlarından ve özelleştirilebilen bir uygulamadan oluşan paket çözümümüz sayesinde bir sonraki ayarlanabilir yatak projenize sesli kontrol özelliğini kolayca dâhil edebilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyar veya çözümü şahsen görmek isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sizin için her zaman buradayız!

Eller serbest kullanım, rahat ve temizdir
Kapı kollarını ve ışık düğmelerini bugüne dek her zaman elle kullandık. Fakat akıllı evlerde bu tür eylemler için ellerimiz yerine sesimizi kullanmamız yeterlidir. Bu sayede ev sakinleri yemek yaparken ışığı yakabilir veya temizlik yaparken müziğin sesini açabilir.

LINAK Voice Control ile, kullanıcının yatağını uyku konumuna getirmek için “Alexa, iyi geceler!” demesi yeterlidir. Bir üst seviyede konfor sağlayan bu çözüm, kolay bir kullanım sunmanın yanı sıra, uzaktan kumandalarınızı ve dokunmatik ekranlarınızı sürekli temizlemenize de gerek bırakmaz.

Markanız modern yaşamı temsil etsin
Sonduğumuz paket çözümle birlikte gelen uygulamanın arayüzünü kurumsal renklerinizle ve markanızın logosuyla özelleştirilebilir ve bu sayede müşterilerinize tamamen size özel bir uygulama sunabilirsiniz. Markanıza göre özelleştirilebilen uygulama ürününüz ile bütünlük oluşturur ve kullanıcının markanızı kalite ve ileri teknoloji ile ilişkilendirmesini sağlar.

LINAK Voice Control çözümü ile ürününüzü geleceğe hazır hâle getirebilir, marka imajınızı güçlendirebilir ve aynı zamanda kullanıcılara daha kolay günlük rutinler kazandırarak yaşam kalitelerini yükseltebilirsiniz. Sesli komutlar ile rahatlık ve konfor

Yeni teknoloji çağına siz de katılın
Bilgi teknolojilerinde önde gelen birçok geliştiricinin sesli kontrolün geleceği konusunda kuşkusu yoktur. Microsoft, Apple ve Sonos gibi kurumlar, bu teknolojinin önderliğini yapmış olan Google ve Amazon gibi şirketlere1 yetişebilmek için ellerinden geleni yapmaktadır. Amerika, Avrupa ve Asya genelinde kullanıcıların rağbet gösterdiği sesli kontrollü ürün sektöründe şirketler en iyi çözümleri sunabilmek için milyarlarca dolar yatırım yapmaktadır.

Sesli kontrol ve akıllı evler hakkında daha fazla bilgiyi “Yatak odalarını akıllı evlere bağlama zamanı” adlı makalede bulabilirsiniz. Eğer Voice Control çözümü, konfor yatağı sisteminizle nasıl entegre edilebileceği veya uygulamanızı nasıl özelleştirebileceğimiz ile ilgili sorularınız var ise, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

1 Amazon, Ocak 2019’da “Amazon Echo” ürünlerinden ABD’de 100 milyondan fazla adet sattığını duyurmuştu. Google, 2020 yılının sonunda kendi çözümlerinin uluslararası satış miktarının 500 milyon adedi bulacağını tahmin etmektedir.

Dosyalar

Ayarlanabilir yataklar için yeni sesli kontrol özelliği

Akıllı hoparlörler ile artık her yerde karşılaşmak mümkün. Yatak odasında bile. Sunduğumuz yenilik ile yataklarınızı geleceğe taşıyın, markanıza değer katın ve son kullanıcılarınıza yeni günlük rutinler kazandırın. LINAK ile ürünlerinizi bir üst seviyeye taşıyın ve müşterilerinizin favorisi olun.

Görüntüle