Contact us here
Haberler 20 Mart 2020

CO53, sağlık ekipmanlarınıza ekstra BUS bağlantı noktası kazandırır

LINAK®, iki OpenBus™ bağlantı noktalı, 5 kanallı bir kontrol kutusu piyasaya sürdü. Bu ürün, müşterilerin, modüler bağlantı kutusu (MJB) eklemelerine gerek olmadan uygulamalarında ekstra özellikler ve aksesuarlar kullanmasına olanak sağlar.

CO53, sağlık ekipmanlarınıza ekstra BUS bağlantı noktası kazandırır

Sağlık sektöründeki yatak uygulama sistemleri giderek daha akıllı hale geldikçe, konforu artıran özellikler ve güvenliği artırıcı daha fazla işlev eklemek olanaklı hale geldi. Bazıları kendilerine çok sayıda değer katan seçenek sunan OpenBus™ temelli çözümlerle tamamen dijitali tercih etmektedir. Bazıları ise yalnızca bu seçeneklerden sadece birkaç tanesine ihtiyaç duymaktadır. Burada daha uyarlanabilir ürünler gereklidir.

CO53 kontrol kutusu her iki dünyaya da hitap eder
Tamamen işlevsel beş kanala sahip olan CO53, birden fazla parçanın hareket etmesinin gerekli olduğu uygulamalara yöneliktir. OEM’lerin uygulamaların ekstra özelliklerle donatabilmesini sağlamak için iki OpenBus™ bağlantı noktası da eklenmiştir. Bu bağlantı noktaları, iki akıllı el kumandası ya da bir el kumandası ve örneğin ACC  ya da ACO gibi bir hemşire kumandası kullanılmasına olanak tanır. Aynı zamanda bir Yatak Altı Aydınlatması  ya da LINAK®’ın geniş aksesuar yelpazesinden herhangi bir ürünü de ekleyebilirsiniz. Seçim size kalmış.

İstenmeyen hareketleri önler ve karmaşık hareket olanakları sağlar
OpenBus™ sistemleri, sağlık sektörüne yönelik yataklarınızda özel olarak tasarlanmış hareket düzenleri oluşturmanıza olanak sağlar. Aynı zamanda LINAK® OpenBus™ kontrol kutularının tasarımı, sistemdeki aktüatörlerin istenmeyen hareketler yapmasını önler. Bu durum yatakta ya da yatak etrafındaki güvenliği artmasına yardımcı olur ve kullanan hastanın konforunu artırır.

Kompakt tasarım ve mükemmel kablo yönetimi
CO53 ile tüm LINAK® kontrol kutularında olduğu gibi birden fazla montaj seçeneğine sahip olursunuz. Diğer tüm LINAK kontrol kutuları ile aynı braketlere sahiptir ve kolayca takılır, kurulur ve kullanılır. CO53 190 W güç kaynağına sahiptir ve 230 V voltaj için ayarlanmıştır. Bununla birlikte kablo yönetimi de her zaman olduğu gibi kolay ve anlaşılırdır. I
Kendiniz görmek ya da CO53 ya da OpenBus™ hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bölgenizdeki LINAK® temsilciliği ile görüşün. 

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now