Haberler 3 Şubat 2020

Televizyon izlerken uyuyakalmak artık bir sorun değil

LINAK®, HC40 el kumandası ile yepyeni bir “Uyku Zamanlayıcısı” fonksiyonu sunmaktadır. HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ modellerinin Advanced versiyonlarında standart olarak bulunan bu fonksiyon, yatak kullanıcılarına daha fazla rahatlık sağlamanın yanı sıra, müşterilerine iyi bir uyku sağlayan yatak markaların sunabilecekleri bir diğer özellik olarak öne çıkmaktadır.

Çoğumuz, televizyon seyrederken veya kitap okurken uyuyakaldığı zamanları hatırlar. Oturarak uyuyakaldığımız için, gecenin bir yarısı boynumuz ağrıyarak veya sağımız solumuz uyuşmuş olarak uyanıveririz.

Bu konuda yalnız olmadığınızdan emin olabilirsiniz. Yeni LINAK® HC40 el kumandasını geliştirmeden önce, ayarlanabilir konfor yatağı kullanıcıları ile kapsamlı bir anket yaptık. Anket sonuçlarından edindiğimiz bulgular, birçok kullanıcının televizyon seyrederken zaman zaman uyuyakaldığını gösterdi.

Günlük hayatı anlıyoruz
Konfor yatakları, kullanıcılarına tabii ki rahatsızlık vermemelidir. Bu nedenle, size yeni bir çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz çözüm, televizyonlardan da bildiğimiz zamanlayıcıların benzeridir. Tıpkı televizyonunuzu belirli bir süre sonra kendiliğinden kapanacak şekilde ayarlayabildiğiniz gibi, yatağınızın da artık istediğiniz süreden sonra “uyuma konumuna” geçmesini sağlayabilirsiniz. Biz bu fonksiyona “Uyku Zamanlayıcısı”* adını verdik.

Kullanımı son derece kolay olan bu özellik, elektrikli ayarlanabilir yatak kullanıcılarının “Ya otururken uyuyakalırsam?” kaygılarını ortadan kaldırmaktadır.

Televizyon karşısında uyuyakalmak artık bir sorun değil
 

Markanızı iyi bir uyku ile ilişkilendirin
LINAK®  HC40 FRAME™ ve HC40 TWIST™ el kumandaları, kolaylık sağlayan bir markanın kullanıcının gözündeki itibarını bir üst seviyeye taşıyabilir. Her iki modelin Advanced versiyonlarında standart olarak bulunan “Uyku Zamanlayıcısı”, müşterilerinize sunduğunuz üst segment yataklara daha fazla değer kazandırır.

Müşterilerin daha yüksek uyku kalitesi için gerekli yatırımı yapmaya hazır oldukları şüphesizdir. Bu fonksiyonun sunduğu rahatlık faktörü ise, satış yapabilmenizi sağlayacak geçerli bir nedendir. Bu fonksiyon sayesinde, müşterinize gerçekten değer verecekleri bir özellik daha sunabilirsiniz. Bundan eminiz, çünkü kullanıcıların bu yöndeki düşüncelerini öğrendik!

Kolaylık sağlayan bir marka olarak, insanlara daha kaliteli bir uyku sunun ve bununla beraber yaşam kalitelerini yükseltin!

HC40 TWIST™ Advanced ve HC40 FRAME™ Advanced modelleri, uyku zamanlayıcısı fonksiyonuna sahiptirHC40 TWIST™ Advanced ve HC40 FRAME™ Advanced modelleri, uyku zamanlayıcısı fonksiyonuna sahiptir.
 

*Uyku zamanlayıcısı, otomatik hareket fonksiyonunun etkinleştirilmiş olmasını gerektirir. 

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.