Contact us here
Haberler 25 Haziran 2019

LINAK, yeni BA16 bataryasını tanıttı ve BA19’u güncelleştirdi

Ayarlanabilir sağlık uygulamalarına yönelik LINAK batarya ailesinin yeni bir üyesi tanıtıldı. BA16, yıkanamayan uygulamalarda kullanılan kurşun-asit batarya serisinin yeni üyesi olarak karşımızda. Bununla beraber, LINAK, mevcut BA19 batarya modelini de güncelleştirdi.

BA19 ve BA16 batarya kutuları

LINAK, müşterilere sağlık sektöründeki mobil uygulamaları için optimum batarya çözümünü sağlayabilmek amacıyla, BA16 modeliyle şimdi yeni bir kurşun-asit batarya sunmaktadır. Görünüşü hastane ve bakımevi tipi hasta tedavi yatağı üreticilerinin yakından tanıdığı BA19’dan biraz farklı olsa bile, BA16 birçok açıdan BA19’un kardeşi sayılabilir.

Farklı ihtiyaçlara yönelik, fakat aynı özellikler ile donatılmış
LINAK® BA19 batarya, yıkanabilirlik seviyesi açısından sektörde birçok yönüyle standart belirlemiş bir modeldir. Bu model, yüksek sıcaklıklarda güçlü deterjanlar ile sıkça makinede yıkanan uygulamalar için geliştirilmişti. Fakat, IPX6 Washable DURA™ adıyla bilinen bu yüksek standart her zaman gerekli değildir.

LINAK, BA16 modelini bu nedenle geliştirmiştir. BA19 ile aynı özelliklere sahip olan bu model, “yalnızca” IPX6 koruma seviyesine sahiptir. Bu sayede, yalnızca sıkılmış bir bez ile temizlenmesi gereken uygulamalar için idealdir.

Güvenliği geliştiren özellikler
BA16, ayrıca LED’li akıllı bir şarj göstergesine de sahiptir. Sistemin kontrol kutusu, bu sayede batarya durumunu her zaman izleyebilmekte ve voltaj durumu hakkında bilgi verebilmektedir.

Ayrıca, BA16’ya entegre edilmiş sesli uyarı özelliği, düşük voltajın tespit edilebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede, uygulamaların elektriksiz kalma riski minimize edilebilmektedir.

Tam uyumluluk için güncelleştirilmiş GİN
Bataryaların geriye dönük uyumlu olmalarını ve kullanıcıların akıllı sistemlerinden eksiksiz faydalanabilmelerini sağlayabilmek için, Güç İletişim Noktası (GİN) güncelleştirilmelidir. Tıpkı BA19 modeli gibi, BA16 modeli de “Bir Dünya – Bir Kutu” ilkemiz doğrultusunda hem analog hem de OpenBus™ sistemlerine güç vermek üzere tasarlanmıştır.

BA16, BA19 ve güncelleştirilmiş GİN hakkında daha fazla bilgi için lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now