Contact.ContactUsHere
Aksesuarlar

BA19

BA19, hastane yatakları ve bakımevi tipi hasta tedavi yatakları gibi sağlık sektöründe kullanılan çeşitli ayarlanabilir uygulamaların aktüatör sistemleri için geliştirilmiş, IPX6 sınıfında koruma sağlayan bir kurşun asit bataryadır. CA30, CA40 ve CO61 kontrol kutuları ile kullanılır. Entegre bir şarj cihazına sahiptir.

BA19

BA19 kurşun asit yedek batarya, yeni CA/CO kontrol kutuları ile kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir. Kompakt ebatlara ve uygun maliyette sahip bu batarya, entegre bir şarj cihazına ve kablo yönetim sistemine sahiptir.

BA19 kurşun asit bataryanın bir diğer avantajı, LINAK montaj braketi ve sabitleme vidası ile uygulamaya monte edilebilmesidir.

Batarya kontrol kutusuna şarj durumu hakkında bilgi iletir. Bu sayede, OpenBus™ sistemli el kumandaları da şarj durumu hakkında bilgi verebilir.

BA19 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

LINAK IPX6 Washable DURA™ el broşürü

Yıkanabilirlik, günümüz sağlık sektöründe önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayarlanabilir hastane ve sağlık ekipmanları için LINAK IPX6 Washable DURA™ – temizlikte gelinen son nokta.

Görüntüle

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Zemin yatağı çözümleri

Yataklar, neredeyse zemin seviyesine kadar alçaltılabilecek şekilde üretilebilir. Yatağın alçaltılabilmesi, hastanede yatan hastaların veya yaşlı insanların kazara düşmelerinin önlenebilmesi anlamına gelir.

Görüntüle

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.