Contact us here
Haberler 27 Mart 2019

Uyarlanabilirlik: Geleceğin diş hekimi koltukları için ideal

Her türlü tasarıma uyarlanabilen aktüatör çözümleri, sağladıkları kusursuz ve hızlı hareket özelliği ve özelleştirilebilen konum bellekleri ile diş hekimlerine verimlilik ve hastalara konfor kazandırır.

Uyarlanabilirlik: Geleceğin diş hekimi koltukları için ideal

Diş hekimi koltuğuna oturan hiçbir hasta bir diğerine benzemediğinden dolayı, yapılan tedavi her hastaya özel olarak uyarlanmalıdır. Diş hekiminin hastalarına en iyi hizmeti verebilmesi çeşitli etkenlere bağlıdır; bunlardan biri ise kullanılan diş hekimi koltuğudur. Kusursuz ve konforlu hareket modellerinin sağlanması ve koltuk konumunun hızlı ve etkili bir şekilde değiştirilebilmesi, koltuğun birinci sınıf aktüatör teknolojisi ile donatılmış olmasını gerektirir.

Hareket konusunda deneyimli bir uzmanla çalışın
Diş sağlığı ve modern sağlık ekipmanları alanlarında çalışan uzmanlar, bilgi alabilecekleri kaynaklara ve yenilikçi teknoloji tedarikçilerine ihtiyaç duyarlar. Gelişmiş hareket sağlayan elektrikli aktüatörler söz konusu olduğunda, LINAK adı ilk günden beri bilinmektedir. Pazarda neden hâlen lider olduğumuzun da bir nedeni vardır. 

Diş sağlığı uzmanlarından edindiğimiz bilgiler ışığında yıllar içerisinde sürekli geliştirdiğimiz hareket çözümlerimiz, yılmadan sürdürdüğümüz araştırma ve geliştirme çalışmalarının ve aralıksız olarak sunduğumuz yenilikçi teknolojilerin eseridir. Bu nedenle, sıkça iş birliklerine girerek sektörümüzde statükoya son vermekteyiz. Kısaca söylemek gerekirse, amacımız bilgimizi paylaşmak ve ileri teknoloji sunabilmektir. Biz, başarının bu şekilde inşa edildiği inancındayız.

İnovasyon ve ileri üretim teknikleri ile kalite
Elektrikli aktüatör teknolojisinde bir öncü olarak, kendi yüksek kalite standartlarımıza uygun üretim süreçleri ve makineler geliştirmek işimizin bir parçasıdır. Yetenekli ve kendini kanıtlamış tedarikçilerin desteğiyle çalışan LINAK, dünyanın dört bir yanında üretim hacmini büyütmeye devam etmektedir. Bu, üretiminiz nerede olursa olsun, titizlikle test edilmiş yüksek kaliteye her zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. 

Yürürlükteki norm ve standartlar ile tam uyumlu olan LINAK aktüatör çözümleri, pazarınızda güvenlik ile ilgili şart koşulan gereklilikleri karşılamanızda da yardımcı olur. 

Geniş ürün yelpazemizden ve müşteri odaklı yaklaşımımızdan faydalanın
35 ülkede fiziksel olarak varlığını sürdüren LINAK, dünyanın dört bir yanında tüm müşterilere erişilebilir olma çabasındadır. LINAK ile nerede karşılaşırsanız karşılaşın, kendini size ve işinize adamış bir iş ortağı bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Elektrikli hareket teknolojilerindeki deneyimimiz, pazarı yakından tanıyan uzmanlığımız ve kapsamlı ürün programımız ile pazarda liderliğinizi korumanızda size destek olarak benzersiz ve esnek diş hekimi koltukları geliştirebileceksiniz. 

Ürünlerimiz, çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenmek veya bilgi birikimimizden faydalanmak istiyorsanız, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin. 

 

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now