Contact us here
Haberler 26 Ekim 2018

Ağır yükleri yüksek hızda kaldırmak için gerekli olan güç

Optimal hasta tedavisini sağlayan birçok sağlık hizmeti uygulamasında güçlü bir aktüatör sistemi gereklidir. LINAK etkili hareket yaratırken size hem güç hem de hız verir.

Hastanelerde etkili hareket yaratan güçlü ve hız

Modern hasta bakımı ve hastane uygulaması geliştirmeyi etkileyen iki trend bulunmaktadır: yaşlanan dünya nüfusu ve obezitedeki artış. Yüksek kaldırma kapasitesi talebini karşılanmasını ve gelecekteki hastalarla ilgilenilmesini sağlayacak verimi elde etmek için uygulamanızda iki şeye ihtiyacınız var: güç ve hız! 

Güçlü bir aktüatör sistemi, birçok sağlık uygulamasında gereken verimi sağlayabilmekte ve bu sayede hastanın en iyi şekilde tedavi edilmesinin yolunu açmaktadır. LINAK® aktüatör sistemlerini kullanmak size ağır yükleri yüksek hızda kaldırmak için gereken gücü sağlayacaktır.

Kendi güçlü uygulamanızı tasarlayın
LINAK® ürünleri, güç ve hız için giderek artan talebi karşılamak için tasarlanmıştır. Geniş LINAK ürün programına göz atarak, hepsi birbiriyle uyumlu ve kolay entegre edilebilen, çok sayıda güvenilir ve kapsamlı testlere tabi tutulmuş ürünleri görebilirsiniz.

Ancak gelişmiş tıbbi ekipmanlarda güçlü ve hızlı hareket şekilleri yaratmak için gerçekten güce ve hıza ihtiyacınız varsa, bu ürünleri kullanmanız önerilmektedir:

  • kontrol kutusu CO71 (350 W SMPS)
  • PJ2 motor çoğaltıcı adaptör kutusu (iki ekstra kanal ekler)
  • LC3 kaldırma kolonu (6000 N, yüksek hız, yüksek eğilme momenti)
  • LA40 HP lineer aktüatör (8000 N tam strok)
  • LA31 lineer aktüatör (hem çekme hem itme)
  • zarif LA20 kompakt aktüatör (2500 N, tasarım ve alan önemli olduğunda)

HB80 el kumandası, sistemin hareket potansiyelinin yanı sıra kontrol kutusunun konum hafızası işlevini kullanmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca ekstra bir CO71 eklemek ve iki kontrol kutusunu bir LINAK® CO-Link™ ile birbirine bağlamak, gücü ikiye katlamanızı sağlayacak ve size iki kat daha fazla kanal kullanma olanağı sunarak seçeneklerinizi neredeyse sınırsız hale getirecektir.

Bizimle iletişime geçin
LINAK sistemleri, hızdan ya da güvenlikten ödün vermeden size ekstra kaldırma kapasitesi sağlar. Ürünlerimizin gücü ve hızı konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz bu sayfaya bakın ya da  bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile görüşün.

LA40-LA20-CO71-PJ2-LC3

LA40 lineer aktüatör LA20 lineer aktüatör CO71 kontrol kutusu PJ2 kontrol kutusu LC3 kaldırma kolonu

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now