Contact us here
Teknoloji ve trendler

CO-Link™

CO-Link™, zaten elinizde bulunan LINAK ürünlerini kullanarak aktüatör sisteminizdeki kanal sayısını ikiye katlamanızı sağlayan bir LINAK konseptidir. Size iki kat güç sunmakta, hatta tüm sistemi aynı (tek) el kumandasından çalıştırmanızı sağlamaktadır.

CO-Link™

İki kontrol kutusu ve tek el kumandası hayal edin
Aktüatör sisteminizde bazen dört kanaldan daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız. Özel yataklar, bazı bariyatrik koltuklar ve çeşitli tedavi masaları ve koltukları gibi çok gelişmiş sağlık uygulamalarında sık sık ek aktüatörler ya da diğer değer katan özellikler için ekstra kanallar gerekli olmaktadır. LINAK CO61, CO65 veya CO71 kontrol kutularını kullanıyorsanız, CO-Link’ten yararlanabilirsiniz. 

  • Sekiz taneye kadar kanal ve daha fazla güç (2 x 200W)
  • Sadece kablo ve özelleştirilmiş bir yazılımla basit kurulum
  • Zaten sahip olduğunuz ürünleri kullanmanın sağladığı lojistik kolaylığı

CO-Link, bir ürün değildir. LINAK tarafından, özel ayarlanabilir sağlık uygulamaları geliştiren müşterilerin gereksinimlerine karşılık vermek için geliştirilmiş bir konsepttir. Standart olarak sunulan dört kanaldan daha fazlasını gerektiren uygulamalar için bu konsept ideal bir çözüm sunmaktadır.

Özel uygulamalar için sekiz taneye kadar kanal
LINAK CO-Link, sağlık hizmetleri içinde oldukça uzmanlaşmış uygulamalarda gelişmiş hareketler oluşturmanıza olanak sağlar. İki kontrol kutusunu birleştirmek, size iki kat güç sağlar. Hepsi tek kumanda ile kontrol edilir.

Bir kablo sipariş edin ve özel yazılımınızı indirin
LINAK, yeni ve pahalı bir sistem geliştirmeden CO-Link’i kolayca kullanmanıza olanak tanımaktadır. İki kontrol kutunuzu, standart bir LINAK bağlantı kutusu aracılığıyla bir kabloyla bağlayın. Kontrol yazılımı, sizin uygulamanız için özel olarak geliştirilir ve siz hazır olduğunuzda kolayca indirilebilir.

Elinizdekilerle kendi sisteminizi kurun
Tabi ki özel yataklar ve diğer çok gelişmiş sağlık uygulamaları hastane yatakları ya da normal hasta liftleri gibi çok geniş bir pazara sahip değildir. İşte bu nedenle CO-Link’te, stokunuzda zaten bulunan LINAK ürünleri kullanılmaktadır. Yani aynı aktüatörleri, kontrol kutularını, kumandaları vb. kullanabilirsiniz. Bu durum, lojistik açısından kolaylıklar sağlamakta ve müşterilerin isteklerini hemen yerine getirmenize olanak tanımaktadır.

 
CO-Link play-icon

LINAK CO-Link™ – İki kat güce sahip gelişmiş hareketlilik

Dosyalar

MEDLINE & CARELINE ürünlerine genel bakış

Hastane ve sağlık ekipmanlarınızı geliştirebilmenizi sağlayan yenilikçi MEDLINE & CARELINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now