Haberler 3 Eylül 2018

LINAK, ofis masaları için komple bir Desk Frame çözümü sunmaktadır

LINAK, Desk Frame 1 ile, ofis masası üreticileri için bir tam masa iskeleti çözümü sunmaktadır. Bu komple ve yüksek düzeyde esneklik sağlayan konsept, üç setten oluşmaktadır: Kick & Click™ üst çerçeve, DL SetPack ve DL Feet.

Yeni Desk Frame 1 (DF1) çözümü ile kendi tasarımınızı yaratabilirsiniz. Komple ve yüksek düzeyde esneklik sağlayan çözüm, elektrikli ayarlanabilir ofis masaları için komple bir tam masa iskeleti çözümü tasarlamak ve monte etmek için gereken tüm bileşenleri size sunmaktadır. Önceden paketlenmiş üç set halinde geldiğinden size çok sayıda kombinasyon yapma olanağı vermektedir. İçerdiği parçalar: Masa İskeleti. Kolonlar. Ayaklar.

Binlerce olasılık sağlayan üç set
Sadece tek tedarikçi ile iş yapmanın rahatlığından ve esnekliğinden yararlanın. DF1, masanın farklı parçalarının (ör. üst çerçeve, kaldırma kolonları ve ayaklar) setler halinde paketlemenizi sağlayarak ürünlerinizin taşınmasını daha hafif, daha kolay ve daha verimli hale getirmektedir. 

Desk frame 1 Kick & Click

Masa İskeleti. Kolay ve yenilikçi montaj
Oluşturmak istediğiniz masa için bir Kick & Click™ üst masa iskeleti seçin. Herhangi bir vida kullanılması gerekmediğinden montajı çok kolay ve kısa zamanda yapılabilmektedir. Sadece kaldırma kolonlarını yerleştirip, yerine oturtmanız yeterli olmaktadır. 

 
Desk frame 1 DL Setpack

Kolonlar: Kaldırma kolonlu, önceden paketlenmiş bir set ekleyin
DL SetPack çözümü olarak istediğiniz kaldırma kolonunu seçin. Pakette iki kaldırma kolonu, bir kontrol kutusu, bir masa paneli ve aksesuarlar yer almaktadır. Tüm bunlar, elektrikli sisteminiz için ihtiyaç duyacağınız her bileşeni sağlarken aynı zamanda her parçanın farklı modellerde gelmesi sayesinde ödün vermeyen tasarım özgürlüğü de sunmaktadır. 

 
Desk frame 1 Ayak

Ayak: Aralarından seçim yapabileceğiniz 10 model
LINAK Desk Frame'inizi tamamlamak için yeni DL Feet serimizden istediğiniz ürünü ekleyin. Ürünler, DL kaldırma kolonlarımızla mükemmel biçimde uyumludur ve iki farklı boyda ve iki montaj stilinde (üstten monte edilen ya da girintili) sunulmaktadır. Ayak zarif ve yalın tasarımı ile hazırladığınız ofis masası tasarımına kolayca entegre edilebilmektedir.

 

LINAK Desk Frame 1 hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen Teknoloji ve Trendler bölümümüzü ziyaret edin.

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.