Contact us here
Haberler 15 Mayıs 2018

Müşterinize dijital bir el kumandası sunun

Konfor mobilyalarınızı LINAK aktüatör sistemleri ile donattığınızda üç çeşit dijital el kumandasından da faydalanabilirsiniz.

Mobil cihaz uygulamaları, günümüzde giderek yaygınlaşarak kullanılmaktadır. Müşteriler tarafından ilgi gören bu trend, LINAK tarafından da benimsenmektedir. Bu nedenle, aşağıdaki uygulama çözümlerini geliştirdik: Standart LINAK Bed Control uygulaması, özelleştirilebilen Bed Control uygulaması ve kendinize özel uygulamayı inşa edebilmenizi sağlayan Yazılım Geliştirme Kiti (SDK).

Dual aktüatör TD4 ya da LINAK Bluetooth® adaptörü ile donatılmış tüm konfor yatakları, sunulan dijital el kumandası seçenekleri ile kullanılabilir. Müşterileriniz çeşitli işlemler için zaten her gün akıllı telefon veya mobil cihaz kullanıyor. Peki, o zaman bu cihazları yataklarını ayarlamak için neden kullanmasınlar?

Aşağıdaki üç seçeneği sunmaktayız:

LINAK Bed Control uygulaması: Tek yapmanız gereken, müşterinizi uygulama mağazalarındaki LINAK Bed Control uygulamasına yönlendirmektir. Bu uygulama ücretsizdir ve uygulama mağazalarından temin edilebilir.

Özelleştirilebilir Bed Control uygulaması Kendi uygulamanızı sunarak markanızı uygulama mağazalarına taşıyın. Bed Control uygulamasını özelleştirmek için arka plan rengini, logoyu ve kullanılacak bağlantıları seçin ve gerisini bize bırakın. Üç kolay adım ile marka bilinirliğinizi güçlendirin.

Yazılım Geliştirme Kiti (SDK): Uygulamayı kendi ihtiyaçlarınıza uygun hâle getirin LINAK’ın SDK’si ve bir uygulama geliştiricisi ile artık müşterileriniz için özel bir uygulama geliştirebilirsiniz. 

LINAK’ın sunduğu SDK ve diğer dijital ürünler hakkında daha fazla bilgi edinmek veya aklınızdaki fikri bizimle paylaşmak için, lütfen bölgenizdeki LINAK temsilciliği ile iletişime geçin.

Bluetooth® marka adı ve logoları, Bluetooth SIG Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır ve bu markaların ve logoların LINAK® tarafından her türlü kullanımı lisans altındadır.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now