Haberler 8 Mayıs 2018

Yazılım Geliştirme Kiti, kendi yatak uygulamanızı geliştirebilmenizi sağlar

Yepyeni LINAK Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), konforlu yataklar için size özel uygulama geliştirmeyi kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

LINAK, örneğin, konforlu yatak üreticilerinin, kendi yatak uygulamalarında kullanılan LINAK aktuatör ürünleriyle uyumlu bir uygulama geliştirebilmelerini sağlayan Yazılım Geliştirme Kiti (SDK) tanıttı. SDK, dijital ortamda LINAK’ın yüksek kalite standartlarının sağlanması yönünde tasarlanmış ve test edilmiştir. 

Akıllı telefonlarda kullanılan bir uygulama, LINAK Bed Control Uygulaması ile zaten özelleştirilebiliyordu. Artık daha da fazlasını yapabilirsiniz! Sunduğumuz SDK ile kendinize özel uygulamanızı geliştirebilir, Bed Control uygulamasına ekstra özellikler ekleyebilir, fonksiyonları değiştirebilir, özel bir görünüm belirleyebilir ve daha birçok değişiklik yapabilirsiniz. Tüm ihtiyacınız olan iyi bir fikir ve kiti kullanabilecek bir uygulama geliştirici – altyapı LINAK'tan.

Yataklarınız için özel tasarlanmış uygulamalar sağlayın
Akıllı telefon uygulamaları, dünyanın dört bir yanında birçok kişinin günlük yaşamının parçası hâline gelmiştir. LINAK, ayarlanabilir konforlu yatak çözümleri için uygulama geliştirme ve kablosuz Bluetooth® teknolojileri alanlarında yıllara dayanan deneyime sahiptir.

SDK, bunu bir adım ileriye taşıyor. SDK, uygulama geliştirmeye başlamanıza yardımcı olur ve LINAK Bluetooth® adaptörü ya da Bluetooth® teknolojisini kullanan ikili aktüatörler ile uygulamanın kendisi arasında en iyi kullanım olanağını ve iletişimi sağlar. LINAK SDK ve bir uygulama geliştirici ile birlikte müşterileriniz için özel deneyimler tasarlayabilirsiniz. 

LINAK, size özel uygulamanızı geliştirirken yanınızda
LINAK Yazılım Geliştirme Kiti, bir yükleme dosyası ve LINAK konforlu yataklar için aktüatör sistemleri ile iletişim kurulmasını sağlayan bir komut kütüphanesinden oluşan bir yazılım paketidir. Aynı zamanda, isteklerinizin gerçekleştirilmesine yardımcı olacak uygulama geliştiricinin kullanabileceği bir döküman paketi ile gelmektedir. Bu pakette bir kullanıcı kılavuzu ve referans kütüphane bulunmaktadır.

Bir adım önde olmanızı kolaylaştıran LINAK Yazılım Geliştirme Kiti, tabii ki hem Apple iOS hem de Google Android ile uyumludur. 

LINAK’ın sunduğu SDK ve diğer dijital ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya aklınızdaki fikri bizimle paylaşmak için, lütfen bölgenizdeki LINAK ofisi ile iletişime geçin. 


Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.