Kontrol Kutuları

CBJ Care

Hasta taşıma sistemlerinde kullanılan üst segment LINAK JUMBO sistemi için kontrol kutusu. Maksimum SWL’yi (Safe Working Load - Güvenli Çalışma Yükü) kaydetme özelliği ile gelmekte ve entegre kontrolör dâhil edilebilmektedir.

Ürün tanımı

CBJ Care

CBJ-Care, hasta kaldırma sistemleri için üst segment bir JUMBO kontrol kutusudur.
 
Avantajları:
  • Ağırlığın verimli ve kullanıcı dostu bir şekilde ayarlanması (EN10535 gereğince)
  • Kontrol kutusunda veri toplama sistemi (çalışma sayacı ve akıllı döngü sayacı)
  • Servis verilerinin 2. nesil JUMBO Care için Service Data Tool uygulaması ile bilgisayar üzerinden okunabilme özelliği
  • Servisin bakım için uğraması gerektiğinde bunu bildiren servis göstergesi
  • Servis aralığını yeniden programlayabilme imkânı
CBJ Care kontrol kutusu, JUMBO ürün ailesinin bir üyesidir. JUMBO; bir aktüatör, bir kontrol kutusu (CBJ-Care),  bir batarya (BAJ, BAJL), bir dâhilî/haricî şarj cihazından (CHJ2) ve bir el kumandasından oluşan modüler ve esnek bir sistem olup, hasta taşıma sistemleri için özel olarak geliştirilmiştir.
Komple sistem, hastanın güvenli ve konforlu biçimde kaldırılabilmesini sağlayan bir dizi  özelliğe sahiptir. CBJ Car’in biri diyotlu, biri  ekranlı ve biri diyotsuz ve ekransız  olmak üzere üç farklı versiyonu mevcuttur.

Ürünün yüzeyi, el kumandası olmadığı durumlarda, kolayca kontrol edilebilmesini sağlayan tuşlar ile donatılabilmektedir. Ayrıca, 1. kanalda T kablosu kullanılarak  üç kanala sahip olmak mümkündür. Eğme  fonksiyonu için üçüncü bir kanalın oluşu, hem hastaya hem de bakıcıya ek avantaj sağlamaktadır.

Ürün teknik veri sayfası

CBJ-Care teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Broşürler ve kılavuzlar

Servis verilerini okuma ve 2. nesil JUMBO Care için Service Data Tool kullanım kılavuzu

2. nesil JUMBO Care için Service Data Tool, aktüatörün faaliyet geçmişi, servis verileri ve batarya durumu hakkındaki bilgilerin bilgisayar üzerinden kolayca okunabilmesini sağlar.

Servis verilerini okuma ve JUMBO Care için Service Data Tool kullanım kılavuzu

JUMBO Care’inizin servis fonksiyonundan nasıl tümüyle faydalanabileceğiniz hakkındaki ayrıntıları bu kullanım kılavuzunda bulabilirsiniz.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta taşıma uygulamaları için aktüatör sistemleri

Güvenli hasta taşıma ve doğru ergonomi. Hasta kaldırma sistemleri üretim, kullanım ve servis sırasında bir adım önde olmanızı sağlayacak. Hastaların güvenli bir şekilde taşınabilmesi, LINAK için büyük önem taşımaktadır.

Görüntüle

Elektrikli aktüatör teknolojisi ile ilgili bir sorunuz mu var?

– Bizler kâhin değiliz. Ama aktüatör teknolojisinde uzmanız. Aktüatör konusundaki tüm sorularınızı lütfen hiç çekinmeden bize yönlendirin.