Contact us here
Kontrol Kutuları

CB9CB

CB9C Basic; hastane yatakları, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları ve ev tipi hasta bakım yatakları için ideal bir analog kontrol kutusudur. Montajı ve kablolaması kolay olup, değiştirilebilir kablolar ve Elektronik Aşırı Yük Koruması ile gelmektedir.

CB9CB

CB9 CARELINE® Basic kontrol kutusu, hasta bakımı ve rehabilitasyon sektöründe LA31 ve LA34  ile birlikte kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir.
CB9 ve LA31 montaj ve kablolamada kolaylık sağlamak amacıyla tümüyle entegre edilebilir veya ayrı olarak monte edilebilir.

CB9, sahip olduğu değiştirilebilir şebeke kabloları, Elektronik Aşırı Yük Koruması (EOP), toprak bağlantısı (Class 1) ve şebeke sigortası sayesinde hastane yatakları, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları ve ev tipi hasta bakım yatakları için iyi bir tercihtir.

CB9 CARELINE Basic serisi yalnızca analog (Ax) olarak temin edilebilir.

  • Voltaj: 230/120/100 V AC
  • Görev döngüsü: %10

CB9CB teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Lineer aktüatörler ve elektronik ürünler kullanım kılavuzu

Bu kullanım kılavuzu, elektronik LINAK ürününüzün kurulumu, kullanımı ve bakımı hakkında tüm gerekli bilgileri içermektedir. LINAK sisteminizi yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinizden eminiz.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Görüntüle

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.