Contact us here
Kontrol Kutuları

CB9

CB9 CARELINE ve CB9 CARELINE Basic; hastane yatakları, bakımevi tipi hasta tedavi yatakları ve ev tipi hasta bakım yatakları için ideal analog kontrol kutularıdır. Montajı ve kablolaması kolay olup, değiştirilebilir kablolar ve Elektronik Aşırı Yük Koruması ile gelmektedir.

CB9

CB9 CARELINE ve CB9 CARELINE Basic, hasta bakımı ve rehabilitasyon sektöründe LA31/LA31R, LA34/ LA34R ile birlikte kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

CB9 ve LA31 montaj ve kablolamada kolaylık sağlamak amacıyla tümüyle entegre edilebilir veya ayrı olarak monte edilebilir.

CB9, sahip olduğu değiştirilebilir şebeke kabloları, Elektronik Aşırı Yük Koruması (EOP), EAS, toprak bağlantısı (Class 1) ve değiştirilebilir şebeke sigortası sayesinde basit hastane ve hasta bakım yatakları için iyi bir tercihtir.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now
CB9 teknik veri sayfası

Teknik verileri online broşür olarak görüntüleyin veya PDF olarak indirin.

Control boxes user manual

This user manual will tell you how to install, use and maintain your LINAK electronics.

Hasta bakım yatağı çözümleri

Bakıma muhtaç kişileri daha özgür kılmanın yollarını arıyorsanız, işe yataktan başlanması gerektiği açıktır. LINAK’ın sunduğu çözümler, birbirinden farklı hasta bakım yatağı tasarımları ile mükemmel uyum sağlar.

Güvenlik klasörü

Farklı uygulamalar, farklı güvenlik özellikleri gerektirir. LINAK olarak tasarladığınız sağlık uygulaması ne olursa olsun, çok çeşitli standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri sunmaktayız.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now