Contact us here
Vanalar

Vana çözümleri

LINAK aktüatörleri, atık su arıtma tesisleri, kağıt hamuru veya kağıt ve atık taşıma gibi alanlarda akış ayarlaması için vanaların gelişmiş biçimde kontrol edilmesini sağlamaktadır.

Vanalar için aktüatör çözümleri ile akış kontrolü sağlayın

Son yıllarda, birçok üretim ya da işleme tesisinde, sürdürülebilir üretim akışlarının korunmasına giderek daha fazla önem verilmeye başlandı. Atık su, kağıt hamuru ya da gıda işleme gibi birçok iş kolunda üreticiler, CO₂ miktarını azaltmak için verimi artırmaya çabalamaktadır. Vana sistemlerinde LINAK elektrikli aktüatörlerin kullanılması, doğru akış kontrolü ve diğer birçok değerli avantaj sağlamaktadır.

  • Kapsamlı testlere tabi tutulmuş ve bakım gerektirmeyen aktüatörler
  • Kolay monte edilebilen, düşük enerji tüketimli çözümler
  • Kolay kontrol için aktüatör konumu geri bildirimi

Verimi artırırken daha sürdürülebilir bir çalışmaya geçiş, yeni ve yenilikçi çözümler gerektirir. Ağır yük altındaki vanaların kullanıldığı tesislerde güvenilirlik ve daha yüksek otomasyon seviyeleri gereklidir. LINAK aktüatör çözümleri, bir atık su arıtma tesisinde savağın eğdirilmesi, bir kanalizasyon sisteminde kelebek vananın çalıştırılması gibi uygulamalarda otomasyonun sağlanmasına yardımcı olabilir.

Güçlü, denenmiş ve test edilmiş aktüatörlere güvenin
Tüm LINAK ürünleri, fabrikadan çıkmadan önce kapsamlı testlere tabi tutulmaktadır. Aktüatörlerin darbelere, çarpmalara ve titreşimlere dayanıklı olması gerekmektedir. Aynı zamanda suya, ısıya, donmaya ve bazı durumlarda toza karşı dirençli olmaları da önemlidir. Tüm ürünler, müşterilere tüm ortam koşullarında kusursuz çalışma ve uzun hizmet ömrünü garanti etmek için gerekli standartlara uyumlu olmalıdır.

Kolayca monte edilebilen çözümlerle enerji tasarrufu sağlayın
Elektrikli aktüatörlerde, pnömatik aktüatör sistemlerin aksine, hortumlar, pompalar ya da kompresörler bulunmaz. Bu sayede elektrikli çözümler, çok daha kolay monte edilebilirler ve bakım gerektirmezler. LINAK aktüatörler, arızalanmaya açık noktaların bulunmadığı kompakt tasarımlarıyla kolay monte edilebilirler. Son olarak beklemedeki enerji tüketiminin neredeyse sıfır olması sayesinde en çevre dostu çözümler arasında sayılabilirler.

Sisteminize akıllı çözümler entegre edin
Modern vana çözümlerinin, genel tesis sistemine tam olarak entegre olması gerekmektedir. Modern elektrikli aktüatörler kullandığınızda, vana konumunu kontrol panelinden, hatta bir bilgisayar ekranından izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. LINAK IC™ teknolojisi (Entegre Kontrolör), her durumda mükemmel akış kontrolü için hassas konum geri bildiriminin yanı sıra yumuşak hareket sağlar.

Valf otomasyon çözümlerinin kolay montajı – kendiniz yapın play-icon

Valf otomasyon çözümlerinin kolay montajı – kendiniz yapın

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Anaerobik çürütücüler play-icon

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Anaerobik çürütücüler

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Fosfor geri kazanımı play-icon

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Fosfor geri kazanımı

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Salsnes filters™ play-icon

Atık su arıtma uygulamalarında elektrikli aktüatörler - Salsnes filters™

Atık suyun verimli bir şekilde işlenebilmesi için vanalara elektrikli hareket çözümleri play-icon

Atık suyun verimli bir şekilde işlenebilmesi için elektrikli vana hareketi çözümleri

Kırılmaz play-icon

Kırılmaz

Dosyalar

Sürdürülebilir atık su arıtma tesislerinde vana otomasyonu

Atık su arıtma tesislerinde kullanılan çeşitli vana sistemlerinin otomasyonunu, LINAK® elektrikli aktüatör çözümleriyle nasıl sağlayabileceğinizi keşfedin. Enerji tasarruflu ve verimli atık su arıtma sistemlerinde süreç otomasyonunun destekleyici rolü hakkında daha fazlasını öğrenin.

Atık su arıtma çözümleri

Atık su sektöründe kullanımı kolay kontrol ve izleme sistemleri, arıtma tesislerinin her gün optimum şekilde çalışması açısından vazgeçilmezdir. LINAK’ın atık su arıtma tesisleri için sunduğu aktüatör çözümlerini bu broşürümüzde keşfedin.

TECHLINE ürünlerine genel bakış

Dayanıklı ve güçlü TECHLINE ürünlerinin zengin çeşitliliğini keşfedin. Uzun ömürlü, ağır işe dayanıklı ve zorlu koşullara uygun tasarım.

LINAK test broşürü

Aktüatör içerisinde bulunan her bir parça, LINAK’ın test merkezinde kapsamlı testlere tabi tutulur. Daha fazla bilgiyi bu klasörde bulabilirsiniz.

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now