Contact us here
Tıbbi görüntüleme

Röntgen masası

Yaşlanan nüfus nedeniyle, tedavi çözümlerine ve röntgen masaları gerektiren tanısal görüntüleme çözümlerine her geçen gün daha fazla rağbet gösterilmektedir. Hareket, daha fazla güvenlik ve dijital hizmetlere bağlantı sunan LINAK’ın aktüatör sistemleri, sağlık personelinin daha verimli çalışabilmesini sağlar.

Tıbbi görüntüleme işlemleri için LINAK’ın lineer aktüatörleriyle donatılmış röntgen masaları

Röntgen masaları için sistem çözümü

Her türlü ameliyat masası, sağlık personeline ergonomik çalışma koşulları ve hastalara daha fazla konfor ve güvenlik sağlayabilmelidir. Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersiz olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Sağlık sektöründe yaşanan zorluklar, günlük tedavi prosedürlerine yardımcı olacak araçlar ve ekipmanlar gerektirmektedir.

LINAK’ın elektrikli aktüatör çözümleriyle donatılmış röntgen masası tasarımlarının, yoğunlukları giderek artan uzmanlara kolaylık sağlayan çeşitli hareket seçenekleri ve fonksiyonlar sunmasının nedeni budur. Aktüatör sistemlerimiz, tanısal görüntüleme uygulamanıza çok daha fazla değer katar. Aşağıdakilerin katabileceği değeri hayal edin:

  • Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla seçenek
  • Hasta için daha fazla konfor ve güvenlik
  • Uzaktan erişilebilirlik sunan OneConnect™, daha uzun süre kesintisiz kullanım sağlar

Sağlık çalışanlarının sayı olarak yetersiz olduğu kanıtlanmış bir gerçektir. Sağlık sektöründe yaşanan zorluklar, günlük tedavi prosedürlerine yardımcı olacak araçlar ve ekipmanlar gerektirmektedir.

 
 

Hareket esnekliği sayesinde tasarımda daha fazla özgürlük

LINAK’ın sistemleri, röntgen masası tasarımının özelleştirilebilmesi için modüler bir platform üzerine inşa edilmiştir ve ölçeklenebilir performans sunar. Bu sayede; güç gerektiren, yerin kısıtlı olduğu ve ses seviyesinin önem taşıdığı uygulama tasarımlarınıza sığacak çok sayıda ürün seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

 

Optimize edilmiş hareket ve güvenlik

Radyoloji ünitesinde optimum hizmet verilebilmesi için hassas ve kusursuz hareket son derece önemli ve güvenlik zorunludur.

  • Esnek hareket özellikleri ve hareket modelleri, tanısal görüntülemede avantaj sağlar
  • Güvenliği artıran ve hastaların düşme riskini azaltan kolay iniş/biniş konumu
  • Trendelenburg gibi önceden tanımlanmış bir konuma hızlı hareket sağlayan özel düğme
 

Güvenilir kontrol ve hareket vazgeçilmezdir

LINAK, pratik bir kullanım sunan yüksek kaliteli ürünleriyle bilinmektedir. Röntgen masanızın çalışmaması kritik bir durumdur. Bu nedenle, LINAK OneConnect™ ile teknik destek sürecinizi kolaylaştırıyoruz. Servis verilerine dünyanın her yerinden hızlı ve etkili bir şekilde erişebilmenizi sağlayan bu hizmet, sorunların uzaktan giderilebilmesini ve röntgen masasının daha uzun süre kesintisiz kullanılabilmesini sağlar.

Ayrıntıları göster

Sorunuz mu var?

- Ekibimiz size teknik bilgi, projenizi başlatırken rehberlik ve daha birçok konuda destek sağlayabilir.

Contact now